Budowa domów

Kotły C.O.

Nasza firma Uniwex prowadzi sprzedaż najwyższej jakości nowoczesnych kotłów C.O. Proponujemy wiele modeli na biomasę, które korzystają z ekologicznego, bezpiecznego dla środowiska paliwa, dzięki czemu sprawdzą się doskonale w każdym budynku. Oferowane przez nas modele są wyjątkowo solidne i wydajne, korzystają z nowoczesnych rozwiązań oraz są bezpieczne. Są przeznaczone do ogrzewania takich pomieszczeń, jak hale produkcyjne, zakłady, suszarnie oraz wiele innych. Sprawdzają się do ogrzewania wody w obiegu otwartym i zamkniętym.

Posadzki przemysłowe

Każda posadzka przemysłowa wykonana przez firmę Chemiks to produkt, który dzięki swoim właściwościom jest niezbędnym elementem każdego pomieszczenia produkcyjnego, czy magazynowego. Odpowiednie parametry pozwalają na uzyskanie łatwość w utrzymaniu czystości oraz w konserwacji podłogi. Posadzka przemysłowa świetnie sprawdza się w różnego rodzaju obiektach przemysłowych, takich jak fabryki, czy magazyny. Zapewniamy, że jej trwałość oraz estetyczny wygląd spełnią oczekiwania każdego klienta. Zapraszamy.

Szalunki

Branża budowlana to niezwykle złożona dziedzina, z dziesiątkami specjalizacji i ogromnymi ilościami niezbędnego sprzętu. Jeśli z tej mnogości specjalizujecie się Państwo w deskowaniach, mamy coś także dla Was! Szalunki i ich realizacja to wraz z naszym wyposażeniem sama przyjemność. Znajdziecie u nas zarówno komponenty do małych form, jak studzienki, jak i do monumentalnych konstrukcji jak np. przemysł i mieszkalnictwo. W firmowym asortymencie proponujemy też kontenery, dylatacje, dźwigary h20 czy obudowy wykopów.

Rura nierdzewna

Wybitnie nieskazitelna firma BUDMAX posiadając wzgląd na najwyższe potrzeby wartościowych współpracowników proponuje przygotowane z myślą o klientach artykuły takie rury nierdzewne, pręty żaroodporne, rury grubościenne, blachy żaroodporne oraz rury kotłowe. Niezwykle ciepło przekonujemy Ciebie do oglądnięcia naszej strony internetowej figurującej pod URL budmax-stalkwasoodporna.pl.

Sprzedaż drewna

Tarcica, jako półfabrykat, służy m.in. do budowy domów drewnianych. Do konstrukcji domu gotowego nadaje się tarcica iglasta, najlepiej sosnowa lub świerkowa. Deska musi być przedtem odpowiednio przygotowana. Tak do stawiania domu, jak i na opał, potrzebna jest tarcica sucha. Klejenie, barwienie, impregnowanie, wymagają niskiej wilgotności drewna. Drewno o niższej wilgotności jest też lepszym izolatorem cieplnym i elektrycznym. Rówież transportowanie wysuszonego drewna jest ekonomiczniejsze niż mokrego. Sprzedaż drewna http://www.tarcice.com/

domy z bala

Wykonane przez firmę Gazda domy z bala na pewno spełnią wszystkie Państwa oczekiwania jakościowe, cenowe oraz estetyczne. Nasze projekty są bowiem bardzo piękne, a ich klasyczna bryła budzi podziw. Dodatkowo budujemy je z bardzo wytrzymałych materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne i zaimpregnowanych tak, by nie szkodziła im wilgoć. Działamy w branży budowlanej od wielu lat, dzięki czemu wiemy jak zaoferować Państwu najwyższej jakości usługi w bardzo przystępnych i korzystnych cenach. Zapraszamy na dom-z-bala.com.pl do opisanej tam oferty i cennika.

Geokompozyt

W naszej ofercie znajdziecie materiały, jakie wykorzystywane są do budowy dróg. Dzięki nam będziecie mogli usprawnić wykonywanie tego trudnego procesu. Asortyment, jaki dla Państwa przygotowaliśmy to geosyntetyki, za sprawą których możliwe jest wzmacnianie struktury dróg, a co za tym idzie zwiększanie jej wytrzymałości. Dzięki użytych geokompozytów się one odporna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, w tym na duże obciążenia. Ponadto nasze produkty są bezpiecznymi dla otaczające nas środowiska naturalnego.

mieszkania leszno

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura nieróżnorodnych mieszkań w przepięknym Lesznie. To właśnie tam znajdziecie pomoc ze strony doświadczonych doradców, a także wiele różnych ofert, wśród których na pewno znajdziecie taką, jaka będzie wam odpowiadać pod względem lokalizacji, a także wielkości. Firma ta gwarantuje brak ukrytych kosztów, a także stosunkowo małe prowizje, dzięki czemu cała transakcja nie będzie was aż tak dużo kosztować. Otrzymacie pomoc ze strony notariusza oraz doradcy finansowego.

drzwi antywłamaniowe

Zapraszamy po drzwi antywłamaniowe. Szeroki asortyment drzwi dostępny jest w ofercie sklepu http://euroa.pl/. Jeśli jesteś zainteresowany, nie czekaj i skorzystaj już teraz. Gwarancja najwyższej jakości oraz pełnego profesjonalizmu. Szeroki asortyment z pewnością spełni wszelkie Twoje potrzeby oraz wymagania, zapraszamy!

Wiązary dachowe

Posiadamy kompleksową ofertę uwzględniającą potrzeby zarówno Klienta indywidualnego jak i współpracujących z nami przedsiębiorstw. Częstochowski zakał MT System tworzy wiązary dachowe w nowoczesnej technologii Mitek. Nasze konstrukcje drewniane to przede wszystkim trwałość oraz estetyka wykonania. Więcej informacji na temat naszej działalności znajdą Państwo na stronie internetowej.

Minibaseny spa

Jeżeli zdecydują się Państwo na zlokalizowanie w swym domu małego, ale profesjonalnego SPA, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Budujemy minibaseny SPA dostosowane do oczekiwań konkretnego Klienta, a także dostarczamy najwyższej jakości wyposażenie ogrodu czy hotelu. Oferujemy komfortowe meble ogrodowe i chemię do basenów, ale wyposażenie SPA to też specjalne aromaty.

płyta fundamentowa

Jednym z najskuteczniejszych rozwiązań budowlanych okazuje się płyta fundamentowa. Cena tego materiału jest jedną z wielu korzyści. Bowiem inwestorzy decydujący się na współpracę z Parati Sp. z o.o. oraz wykorzystanie przygotowanych przez nas materiałów mogą liczyć również na terminową realizację podstawowych prac. Co więcej - wykorzystywane przez nas materiały cechują się wyjątkową trwałością, a to oznacza gwarancję pełnej funkcjonalności budynku przez lata. Większość naszych materiałów instalowana jest na otoczce styropianowej.

Ogrzewanie na gaz płynny

Postaw na tańsze i bardziej wydajne metody wytwarzania ciepła w Twoim domu. Firma Klaron od lat zajmuje się projektowaniem instalacji, wytwarzaniem ich z wysokiej jakości tworzyw oraz montowaniem w miejscu zamieszkania Klienta. Tworzone przez nas ogrzewanie na gaz płynny nie wymagają ciągłej obsługi i czyszczenia, dlatego to wygodne rozwiązanie dla każdego.

płuczka wiertnicza

Zajmujesz się geoinżynierią, zakładaniem hydroinstalacji lub produkcją chemii przemysłowej? Usprawnij swoją pracę dzięki naszej pomocy. Z firmą Hekobentonity zaopatrzysz swoje przedsiębiorstwo w wytrzymałe narzędzia stworzone na bazie bentonitu o unikalnej budowie krystalicznej. W naszej ofercie znajduje się również płuczka wiertnicza wspomagająca prawidłowe działanie maszyn. Skorzystaj z porady naszych specjalistów oraz wypróbuj dokładnie przebadane środki pozyskane z naszego własnego laboratorium.

szamba betonowe szczelne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa, które od lat tworzy wysokiej jakości szamba. Kupując zbiorniki betonowe marki DOR-MAR będziecie mieli całkowitą pewność, że żadne nieczystości nie dostają się do otaczającego ekosystemu, nie zanieczyszczają go ani nie podmywają fundamentów waszego domu. Jest to doświadczony producent, który podchodzi indywidualnie do potrzeb każdego z klientów, a jednocześnie pomaga w doborze najodpowiedniejszego rozwiązania. Jego doświadczeniu można zaufać.

Przyłącza wodociągowe

Wykonujemy usługi sanitarne na terenie całej Polski. P.P.H.U. SILVER z Poznania oferuje Państwu między innymi prace rozbiórkowe, przyłącza wodociągowe oraz deszczowe i kanalizacyjne. Odwadniamy wykopy przy użyciu igłofiltrów, a także sporządzamy projekty techniczne na życzenie Klienta, wraz z uzgodnieniami.

Oczyszczalnie ścieków

Przydomowe oczyszczalnie ścieków to rozwiązanie, które nieustannie zyskuje na popularności. Jest to produkt idealny dla właścicieli domów jednorodzinnych, ale też osób zarządzających szkołami czy zakładami przemysłowymi. Oferujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków ekologiczne oraz biologiczne, na które dajemy 10-letnią gwarancję.

Domy Kraków

W ramach naszych usług proponujemy najlepsze domy w Krakowie! Jesteśmy profesjonalną agencją nieruchomości, która zajmuje się sprzedażą i wynajmem różnego rodzaju budynków oraz gruntów. Stawiamy na pełne zadowolenie wszystkich klientów, dlatego oferujemy im tak atrakcyjne, wręcz konkurencyjne warunki współpracy!

Ph gleby

Codziennie staramy się w taki sposób współpracować z naszymi Klientami, aby wspierać ich działania nie tylko teoretycznie, ale również poprzez rzetelne analizy i badania. Sprecyzowanie pH gleby, zawartości makro- i mikroelementów pozwoli dobrać odpowiednie rozwiązania rolnicze - w tym także środki do nawożenia.

Szamba betonowe mazowieckie

Pojemniki na ścieki muszą dawać gwarancję, że w żadnym miejscu nie będą wadliwe. Szamba betonowe, które chcieliśmy zaproponować, charakteryzuje odpowiednia grubość i staranna konstrukcja, a co być może najważniejsze – techniczna dokumentacja potwierdzająca ich wysoką jakość. Równie istotne jest to, że nie ograniczamy się do działań w konkretnej części kraju i z naszymi usługami wykraczamy także poza województwo mazowieckie – możecie Państwo z nich skorzystać na terenie całej Polski: od Gdańska po Lublin.

Posadzki poliuretanowe

Nasz firma zajmuje się wykonawstwem posadzek poliuretanowych, epoksydowych, przemysłowych. Dzięki wysokiej jakości naszych usług nasze wykończenia posiadają olbrzymią odporność na ścieranie przy czym zdumiewająco łatwo utrzymać je w czystości. Gwarantujemy pełne zadowolenie z użytkowania naszych usług.

pompy ciepła powietrze woda

Nasza firma Glen Dimplex Polska zajmuje się produkcją wysokiej jakości rozwiązań do ogrzewania oraz schładzania budynków, które czerpią energię z odnawialnych źródeł energii. Proponujemy między innymi pompy ciepła powietrze woda, których działanie opiera się na parze wodnej, kumulującej energię. Są to modele najwyższej jakości, o wiele bardziej wydajne i oszczędne niż modele gruntowe. Zapewniają doskonałe działanie, ogromną wydajność i niezawodność. Mogą świetnie ogrzewać pomieszczenia oraz wodę.

laboratorium betonu

Jesteśmy firmą zajmująca się badaniem materiałów i mieszanek budowlanych. Nasze laboratorium betonu wykonuje badania normowe oraz te pod indywidualne zlecenia klientów. Działania te mają na celu zmierzenie wytrzymałości surowca, w tym jego wodo- i mrozoodporności. Prowadzimy również szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z poprawności wprowadzania wyrobów budowlanych do obrotu.

Producent bram ogrodzeniowych

Nawet najbardziej trwałe ogrodzenie nie okaże się funkcjonalnym rozwiązaniem bez naszych bam przesuwanych. Dzięki nim każdy klient ma szansę skorzystać z wygodnego i trwałego systemu otwierania, który nie wymaga dodatkowej organizacji przestrzeni. Wszystkie nasze modele otwierają się wzdłuż ogrodzenia. Producent bram ogrodzeniowych Alfen zapraszam do współpracy!

Włókno celulozowe

Zajmujemy się sprzedażą między innymi wypełnień podłogowych oraz ekspanderów do pogrubiania krokwi. Polecamy również nasze wdmuchiwane włókno celulozowe, które jest świetnym materiałem izolacyjnym zarówno do dachów, jak i ścian oraz podłóg. Materiał ten może być użyty nie tylko do ocieplenia domów jednorodzinnych, ale również do budynków wielokondygnacyjnych.

Płytki ceramiczne

Przedsiębiorstwo oferujące materiały wykończeniowe dla obiektów mieszkalnych, przestrzeni użyteczności publicznej oraz zakładów przemysłowych. W asortymencie firmy znaleźć można między innymi wysokogatunkowe płytki ceramiczne cechujące się modnych designem, trwałością, a przy tym wyjątkowo atrakcyjną ceną.

drzwi Bolesławiec

Jeśli szukasz trwałych, solidnych oraz estetycznych drzwi PCV, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Automatyka-bramy. Doskonale sprawdzą się one zarówno w domach, jak i w mieszkaniach, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa. Nasze produkty charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi oraz wysoką wytrzymałością.

Sklep z narzędziami

Sklep z narzędziami i elektronarzędziami Asago to bogaty wybór najwyższej jakości produktów. Oferujemy profesjonalne wiertarki, spawarki, kompresory i wiele innych. Nasza oferta idealnie pozwoli uzupełnić przydomowy warsztat ale też skrzynkę narzędziową w profesjonalnej firmie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną.

żurawie wieżowe

Usprawnią pracę na placu budowy i pozwolą na realizację nawet najbardziej wymagającej inwestycji. Dlatego oferujemy Państwu wysokiej jakości żurawie wieżowe zarówno na sprzedaż, jak i na wynajem. Są to dźwigi budowlane nowe i używane od takich producentów jak na przykład Liebherr, Potain, Linden Comansa i więcej.

Hala łukowa

Nasze projekty powstają z myślą o sporcie, który można uprawiać w doskonałych warunkach. Postawiona dzięki firmie InterHall Sp. z o.o. hala łukowa lub pneumatyczna będzie idealną przestrzenią dla osób ceniących sobie aktywność fizyczną na najwyższym poziomie. Korzystamy wyłącznie z nowoczesnych, ergonomicznych rozwiązań technicznych.