Dla świata kultury i twórców sztuki

Zdjęcia ślubne Wrocław

Uroczyste chwile, doniosłe momenty, łzy pojawiające się na policzkach - wszystko to jest w stanie uwiecznić w artystyczny sposób tylko fotograf ślubny. Nasze usługi pełnimy we Wrocławiu i jesteśmy z państwem już od momentu przygotowań, przez ceremonię i wesele, aż do sesji plenerowej, którą organizujemy korzystając z wielu lat doświadczeń. Nasze piękne miasto pozwala na znalezienie takich miejsc, na tle których każda para poczuje się jeszcze bardziej szczęśliwa i dzięki naszym aparatom, będzie mogło do końca życia rozpamiętywać te chwile.

fotograf chrzest łódź

W studio Foto-Grafka w Łodzi wykonujemy sesje rodzinne i dziecięce. Na sesję noworodkową przyjeżdżamy do domu maluszka. Fotografia ślubna w naszym wykonaniu obejmuje reportaż z przygotowań, ceremonii i przyjęcia weselnego, jak również plener. Szczegóły można ustalać indywidualnie. Wiele par decyduje się również na sesje narzeczeńskie i ciążowe, chcąc uwiecznić jak najszerzej najpiękniejsze momenty swojego związku. W naszej pracy kierujemy się kreatywnym podejściem. Wykonujemy dla Państwa pełne emocji, niepowtarzalne pamiątki.

kalendarze

W naszej ofercie znajdziecie Państwo rewelacyjne kalendarze reklamowe, które zachwycą Państwa swoją elegancją oraz swoją wytrzymałością. Aby dowiedzieć się o nich więcej wystarczy odwiedzić naszą oficjalną stronę internetową. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z wspaniałej naszej, atrakcyjnej cenowo, oferty.

Fotografia produktowa

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego studia Awangardowa, zajmującego się między innymi fotografią produktową. Wykonujemy profesjonalne zdjęcia towaru dostarczonego nam przez klienta, których zadaniem jest ukazanie wszystkich walorów przedmiotu. Gwarantujemy terminowość oraz konkurencyjne ceny.