Dla świata kultury i twórców sztuki

Zdjęcia Wrocław

Uroczyste chwile, doniosłe momenty, łzy pojawiające się na policzkach - wszystko to jest w stanie uwiecznić w artystyczny sposób tylko fotograf ślubny. Nasze usługi pełnimy we Wrocławiu i jesteśmy z państwem już od momentu przygotowań, przez ceremonię i wesele, aż do sesji plenerowej, którą organizujemy korzystając z wielu lat doświadczeń. Nasze piękne miasto pozwala na znalezienie takich miejsc, na tle których każda para poczuje się jeszcze bardziej szczęśliwa i dzięki naszym aparatom, będzie mogło do końca życia rozpamiętywać te chwile.

fotograf chrzest łódź

W studio Foto-Grafka w Łodzi wykonujemy sesje rodzinne i dziecięce. Na sesję noworodkową przyjeżdżamy do domu maluszka. Fotografia ślubna w naszym wykonaniu obejmuje reportaż z przygotowań, ceremonii i przyjęcia weselnego, jak również plener. Szczegóły można ustalać indywidualnie. Wiele par decyduje się również na sesje narzeczeńskie i ciążowe, chcąc uwiecznić jak najszerzej najpiękniejsze momenty swojego związku. W naszej pracy kierujemy się kreatywnym podejściem. Wykonujemy dla Państwa pełne emocji, niepowtarzalne pamiątki.

Witkacy obrazy

Jesteś miłośnikiem malarstwa i sztuki w ogóle? Zobacz nasze obrazy na płótnie i przekonaj się, jak pięknie mogą prezentować się na Twojej ścianie. Nasza galeria internetowa to miejsce, które zgromadziło największych polskich malarzy różnych epok. To wiernie kopie obrazów malarzy, takich jak Witkacy czy Beksiński, które teraz są dostępne również dla Ciebie. W naszej ofercie znajdują się reprodukcje do złudzenia przypominające oryginały. Jeśli więc jesteś pasjonatem sztuki, to zapraszamy do skorzystania z naszych licznych propozycji.

kalendarze

W naszej ofercie znajdziecie Państwo rewelacyjne kalendarze reklamowe, które zachwycą Państwa swoją elegancją oraz swoją wytrzymałością. Aby dowiedzieć się o nich więcej wystarczy odwiedzić naszą oficjalną stronę internetową. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z wspaniałej naszej, atrakcyjnej cenowo, oferty.

Fotografia produktowa

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego studia Awangardowa, zajmującego się między innymi fotografią produktową. Wykonujemy profesjonalne zdjęcia towaru dostarczonego nam przez klienta, których zadaniem jest ukazanie wszystkich walorów przedmiotu. Gwarantujemy terminowość oraz konkurencyjne ceny.