Dla świata kultury i twórców sztuki

Zdjęcia Wrocław

Uroczyste chwile, doniosłe momenty, łzy pojawiające się na policzkach - wszystko to jest w stanie uwiecznić w artystyczny sposób tylko fotograf ślubny. Nasze usługi pełnimy we Wrocławiu i jesteśmy z państwem już od momentu przygotowań, przez ceremonię i wesele, aż do sesji plenerowej, którą organizujemy korzystając z wielu lat doświadczeń. Nasze piękne miasto pozwala na znalezienie takich miejsc, na tle których każda para poczuje się jeszcze bardziej szczęśliwa i dzięki naszym aparatom, będzie mogło do końca życia rozpamiętywać te chwile.

fotograf chrzest łódź

W studio Foto-Grafka w Łodzi wykonujemy sesje rodzinne i dziecięce. Na sesję noworodkową przyjeżdżamy do domu maluszka. Fotografia ślubna w naszym wykonaniu obejmuje reportaż z przygotowań, ceremonii i przyjęcia weselnego, jak również plener. Szczegóły można ustalać indywidualnie. Wiele par decyduje się również na sesje narzeczeńskie i ciążowe, chcąc uwiecznić jak najszerzej najpiękniejsze momenty swojego związku. W naszej pracy kierujemy się kreatywnym podejściem. Wykonujemy dla Państwa pełne emocji, niepowtarzalne pamiątki.

packshoty warszawa

Rozwój technik i obszarów sprzedaży determinuje również rozwój fotografii. Doskonale odnajduje się ona w przestrzeni komercyjnej, jako packshoty, czyli takie ukazanie produktu, które ma charakter reklamowy. Jest to umiejętność wykorzystania światła oraz nowoczesnej technologii w celu atrakcyjnego ukazania oferty sprzedażowej.

Witkacy obrazy

Jesteś miłośnikiem malarstwa i sztuki w ogóle? Zobacz nasze obrazy na płótnie i przekonaj się, jak pięknie mogą prezentować się na Twojej ścianie. Nasza galeria internetowa to miejsce, które zgromadziło największych polskich malarzy różnych epok. To wiernie kopie obrazów malarzy, takich jak Witkacy czy Beksiński, które teraz są dostępne również dla Ciebie. W naszej ofercie znajdują się reprodukcje do złudzenia przypominające oryginały. Jeśli więc jesteś pasjonatem sztuki, to zapraszamy do skorzystania z naszych licznych propozycji.