Dla świata kultury i twórców sztuki

Fotograf chrzest Łódź

W studio Foto-Grafka w Łodzi wykonujemy sesje rodzinne i dziecięce. Na sesję noworodkową przyjeżdżamy do domu maluszka. Fotografia ślubna w naszym wykonaniu obejmuje reportaż z przygotowań, ceremonii i przyjęcia weselnego, jak również plener. Szczegóły można ustalać indywidualnie. Wiele par decyduje się również na sesje narzeczeńskie i ciążowe, chcąc uwiecznić jak najszerzej najpiękniejsze momenty swojego związku. W naszej pracy kierujemy się kreatywnym podejściem. Wykonujemy dla Państwa pełne emocji, niepowtarzalne pamiątki.

Fotograf Toruń

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty, którą przedstawia profesjonalny fotograf z Torunia. Do jego usług należy fotografia ślubna, weselna, plenerowa i inne sesje zdjęciowe. Podczas pracy kieruje nim profesjonalizm, doświadczenie, a także szósty zmysł, dzięki któremu każde zdjęcie jest perfekcyjne.

Książki bibliofilskie

Nasza oferta gromadzi klasyki literatury polskiej i powszechnej, jak i eseje oraz pamiętniki. Wszystkie książki bibliofilskie są z bawełnianego papieru i ozdobione doprawdy luksusowo - może uzupełnisz swoją biblioteczkę? Napisz do nas z indywidualnym zamówieniem, jeżeli nie znajdziesz interesującego Cię tytułu.