Instytucje użyteczności publicznej, Prawo

Dezynsekcja Warszawa

Jeśli Twój dom atakowany jest przez owady, czeka Cię zapewne dezynsekcja. Warszawa jest miastem, w którym usługa ta potrzebna jest bardzo często. Owady pojawiają się w lokalach gastronomicznych, na halach produkcyjnych, w urzędach, a także w domach. Są uciążliwe, nieestetyczne i zagrażają bezpieczeństwu człowieka, gdyż mogą przenosić choroby. Nasza firma sprawnie usuwa niechciane owady!

Odszkodowania Kraków

Stłuczka, potrącenie, wypadek drogowy - wszystkie te sytuacje są częstym powodem uzyskania zadośćuczynienia. Nasza firma pośredniczy w uzyskaniu jednorazowego odszkodowania lub stałej renty od ubezpieczyciela lub sprawcy zajścia. Nasza kancelaria znajduje się w Krakowie, ale zajmujemy się sprawami klientów z całej Polski.

Adwokat alimenty Łódź

Nasza kancelaria znajduje się w Łodzi i świadczy pomoc w zakresie prawa rodzinnego. Nasz adwokat udzieli porady w sprawie o alimenty dla małoletnich, od małżonka na rzecz drugiego oraz w zmianie wysokości świadczeń. Przy przyznawaniu świadczenia rozpatrywane są dwie przesłanki: możliwości finansowe zobowiązanego oraz usprawiedliwione potrzeby uprawnionego.

kancelaria adwokacka

Doświadczona kancelaria adwokacka z Warszawy, którą prowadzi adw. Eliza Kuna świadczy swoje usługi w szerokim spektrum przypadków. Dzięki rozległej wiedzy, prawnik i radca prawny jest osobą kompetentną w pomocy praktycznie w każdej sytuacji. Pod adresem internetowym www.elizakuna.pl znajdą Państwo o wiele więcej ciekawych informacji.

Deklaracja zgodności

Doradzamy i pomagamy firmom przy wdrożeniu znaku CE, wspieramy je także w wykonaniu badań produktów pod kątem tego oznakowania. Deklaracja zgodności to certyfikat, który potwierdza, że producent stosuje się do obowiązujących wytycznych określonych w ustawach. Produkty, które nie spełniają wymogów, po stosownej kontroli umieszczane są w Krajowym Wykazie Wyrobów Zakwestionowanych.

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela

Nasza kancelaria pomaga osobom pokrzywdzonym złożyć odwołanie od decyzji ubezpieczyciela w sprawie odszkodowania. Pomagamy w sytuacjach, gdy poszkodowany spotkał się z odmową przyznania należnego świadczenia bądź też przyznane mu świadczenie zostało zaniżenie. W takich sytuacjach warto skorzystać z prawa do reklamacji, które zostało uregulowane w ustawie z dnia 5 sierpnia 2015 roku.

Kancelaria Radców Prawnych

Mieszcząca się w Lublinie kancelaria radców prawnych KRPiA zajmuje się bieżącą obsługą przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii podatkowych, podejmując się doradztwa, optymalizacji, a także sporządzania wniosków o indywidualne interpretacje prawa. Prowadzimy postępowania przed organami i sądami.

Recykling odpadów

Dzięki wieloletniej współpracy z wieloma różnymi podmiotami żaden recykling odpadów nie jest nam obcy. Odbieramy odpady wszelkiego typu obejmujące zakres od elektroniki, zużytego sprzętu rtv i agd do groźnych odpadów chemicznych różnego pochodzenia. Jeśli recykling odpadów, to na pewno z nami. Zachęcamy do kontaktu.

Jak sprzedawać na niemieckim eBay

Regulaminy zagranicznych sklepów internetowych różnią się od tych działających w Polsce. Dlatego pomoc prawnika może się tutaj okazać bardzo przydatna. EBay to jeden z największych sklepów w internecie. Jest popularny zwłaszcza w Niemczech, dlatego przedsiębiorca poszukujący niemieckich klientów powinien rozważyć działalność na eBay.