Instytucje użyteczności publicznej, Prawo

Kancelaria adwokacka Gdańsk

Profesjonalna kancelaria prawna - doradztwo i pomoc na najwyższym poziomie. Jeżeli zależy Ci na zasięgnięciu porady wykwalifikowanego adwokata czy prawnika, znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Lata praktyki pozwoliły nam na zapoznanie się z różnymi sytuacjami i znalezienie dla nich odpowiednich rozwiązań. Przychodząc do nas możesz więc liczyć na to, że pomożemy Ci w rozwiązaniu Twoich problemów. Przyjdź do naszej kancelarii prawnej i przekonaj się, że nasze doradztwo jest zawsze rzetelne i skuteczne. Zapraszamy do współpracy.

Dezynsekcja Warszawa

Jeśli Twój dom atakowany jest przez owady, czeka Cię zapewne dezynsekcja. Warszawa jest miastem, w którym usługa ta potrzebna jest bardzo często. Owady pojawiają się w lokalach gastronomicznych, na halach produkcyjnych, w urzędach, a także w domach. Są uciążliwe, nieestetyczne i zagrażają bezpieczeństwu człowieka, gdyż mogą przenosić choroby. Nasza firma sprawnie usuwa niechciane owady!

Odszkodowania Kraków

Stłuczka, potrącenie, wypadek drogowy - wszystkie te sytuacje są częstym powodem uzyskania zadośćuczynienia. Nasza firma pośredniczy w uzyskaniu jednorazowego odszkodowania lub stałej renty od ubezpieczyciela lub sprawcy zajścia. Nasza kancelaria znajduje się w Krakowie, ale zajmujemy się sprawami klientów z całej Polski.

Prawo pracy Konin

Prawdą jest, iż z pozoru mało niebezpieczna umowa o prace, może niejednokrotnie stać się przyczyną wielu problemów finansowych. Bowiem, nieuczciwi pracodawcy niejednokrotnie zawierają w dokumentach zapisy, które niezauważone chronią wyłącznie interes organizacji. Aby tak się nie stało, przed podpisaniem każdej ze stron, warto poddać ją opiniowaniu prawnika. Adwokat Kamila Makowska z okolic Konina podejmuje się nie tylko orzekaniu słuszności z literą norm, ale i prowadzenia spraw dochodzących odszkodowania z zakresu prawa pracy.

Adwokat alimenty Łódź

Nasza kancelaria znajduje się w Łodzi i świadczy pomoc w zakresie prawa rodzinnego. Nasz adwokat udzieli porady w sprawie o alimenty dla małoletnich, od małżonka na rzecz drugiego oraz w zmianie wysokości świadczeń. Przy przyznawaniu świadczenia rozpatrywane są dwie przesłanki: możliwości finansowe zobowiązanego oraz usprawiedliwione potrzeby uprawnionego.

kancelaria adwokacka

Doświadczona kancelaria adwokacka z Warszawy, którą prowadzi adw. Eliza Kuna świadczy swoje usługi w szerokim spektrum przypadków. Dzięki rozległej wiedzy, prawnik i radca prawny jest osobą kompetentną w pomocy praktycznie w każdej sytuacji. Pod adresem internetowym www.elizakuna.pl znajdą Państwo o wiele więcej ciekawych informacji.

Przedszkole dwujęzyczne Mokotów

Zapewnij swojemu dziecku wszystko, co najlepsze - zapisz go do naszej placówki! Prowadzimy prywatne przedszkole dwujęzyczne na Mokotowie. Uczymy maluchów angielskiego oraz włoskiego od pierwszego dnia, które spędzą w naszej placówce. Jest to inwestycja w rozwój, na którą warto się zdecydować w trosce o dobro dziecka.

oddłużanie

Świadczymy pomoc oraz doradztwo prawne osobom, których sytuacja finansowa uległa znacznemu pogorszeniu w wyniku legalnych lub wątpliwie uczciwych zobowiązań i umów. Naszym głównym elementem pracy jest ochrona interesów wierzyciela poprzez oddłużanie (częściowe lub całkowite) oraz negocjowanie warunków spłaty świadczenia, a także inne działania podejmowane dopiero na etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego.

Prawo cywilne Bydgoszcz

Obszar działalności kancelarii adwokackiej znajdującej się w Bydgoszczy obejmuje takie dziedziny prawa, jak prawo cywilne, rodzinne, karne, a także handlowe i spółek. Zespół adwokatów udziela porad prawnych, sporządza pisma procesowe oraz wydaje opinie, a także reprezentuje klientów przed sądem bądź urzędem.

Deklaracja zgodności

Doradzamy i pomagamy firmom przy wdrożeniu znaku CE, wspieramy je także w wykonaniu badań produktów pod kątem tego oznakowania. Deklaracja zgodności to certyfikat, który potwierdza, że producent stosuje się do obowiązujących wytycznych określonych w ustawach. Produkty, które nie spełniają wymogów, po stosownej kontroli umieszczane są w Krajowym Wykazie Wyrobów Zakwestionowanych.