Instytucje użyteczności publicznej, Prawo

Dezynsekcja Warszawa

Jeśli Twój dom atakowany jest przez owady, czeka Cię zapewne dezynsekcja. Warszawa jest miastem, w którym usługa ta potrzebna jest bardzo często. Owady pojawiają się w lokalach gastronomicznych, na halach produkcyjnych, w urzędach, a także w domach. Są uciążliwe, nieestetyczne i zagrażają bezpieczeństwu człowieka, gdyż mogą przenosić choroby. Nasza firma sprawnie usuwa niechciane owady!

Odszkodowania Kraków

Stłuczka, potrącenie, wypadek drogowy - wszystkie te sytuacje są częstym powodem uzyskania zadośćuczynienia. Nasza firma pośredniczy w uzyskaniu jednorazowego odszkodowania lub stałej renty od ubezpieczyciela lub sprawcy zajścia. Nasza kancelaria znajduje się w Krakowie, ale zajmujemy się sprawami klientów z całej Polski.

Prawo pracy Konin

Prawdą jest, iż z pozoru mało niebezpieczna umowa o prace, może niejednokrotnie stać się przyczyną wielu problemów finansowych. Bowiem, nieuczciwi pracodawcy niejednokrotnie zawierają w dokumentach zapisy, które niezauważone chronią wyłącznie interes organizacji. Aby tak się nie stało, przed podpisaniem każdej ze stron, warto poddać ją opiniowaniu prawnika. Adwokat Kamila Makowska z okolic Konina podejmuje się nie tylko orzekaniu słuszności z literą norm, ale i prowadzenia spraw dochodzących odszkodowania z zakresu prawa pracy.

Adwokat alimenty Łódź

Nasza kancelaria znajduje się w Łodzi i świadczy pomoc w zakresie prawa rodzinnego. Nasz adwokat udzieli porady w sprawie o alimenty dla małoletnich, od małżonka na rzecz drugiego oraz w zmianie wysokości świadczeń. Przy przyznawaniu świadczenia rozpatrywane są dwie przesłanki: możliwości finansowe zobowiązanego oraz usprawiedliwione potrzeby uprawnionego.

kancelaria adwokacka

Doświadczona kancelaria adwokacka z Warszawy, którą prowadzi adw. Eliza Kuna świadczy swoje usługi w szerokim spektrum przypadków. Dzięki rozległej wiedzy, prawnik i radca prawny jest osobą kompetentną w pomocy praktycznie w każdej sytuacji. Pod adresem internetowym www.elizakuna.pl znajdą Państwo o wiele więcej ciekawych informacji.

Przedszkole dwujęzyczne Mokotów

Zapewnij swojemu dziecku wszystko, co najlepsze - zapisz go do naszej placówki! Prowadzimy prywatne przedszkole dwujęzyczne na Mokotowie. Uczymy maluchów angielskiego oraz włoskiego od pierwszego dnia, które spędzą w naszej placówce. Jest to inwestycja w rozwój, na którą warto się zdecydować w trosce o dobro dziecka.

oddłużanie

Świadczymy pomoc oraz doradztwo prawne osobom, których sytuacja finansowa uległa znacznemu pogorszeniu w wyniku legalnych lub wątpliwie uczciwych zobowiązań i umów. Naszym głównym elementem pracy jest ochrona interesów wierzyciela poprzez oddłużanie (częściowe lub całkowite) oraz negocjowanie warunków spłaty świadczenia, a także inne działania podejmowane dopiero na etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego.

Prawo cywilne Bydgoszcz

Obszar działalności kancelarii adwokackiej znajdującej się w Bydgoszczy obejmuje takie dziedziny prawa, jak prawo cywilne, rodzinne, karne, a także handlowe i spółek. Zespół adwokatów udziela porad prawnych, sporządza pisma procesowe oraz wydaje opinie, a także reprezentuje klientów przed sądem bądź urzędem.

Deklaracja zgodności

Doradzamy i pomagamy firmom przy wdrożeniu znaku CE, wspieramy je także w wykonaniu badań produktów pod kątem tego oznakowania. Deklaracja zgodności to certyfikat, który potwierdza, że producent stosuje się do obowiązujących wytycznych określonych w ustawach. Produkty, które nie spełniają wymogów, po stosownej kontroli umieszczane są w Krajowym Wykazie Wyrobów Zakwestionowanych.

prawnik Tarnów

Prowadzona w Tarnowie przez prawników kancelaria świadczy kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, takie jak udzielanie porad prawnych, czy też sporządzanie dokumentów bądź wystawianie opinii. Prawnicy mają, tak jak adwokat, uprawnienia do występowania przed sądem w charakterze pełnomocnika za wyjątkiem spraw karnych.