Instytucje użyteczności publicznej, Prawo

rejestracja znaku towarowego

Zabezpieczenie marki przed jej wykorzystaniem to jedno z ważniejszych zadań stojących przed przyszłym przedsiębiorcą. Jako rzeczników biura BG Patent interesuje nas zakres prawa autorskiego w biznesie. Zajmujemy się świadczeniem takich usług, jak rejestracja znaku towarowego, monitorowanie przepisów oraz reprezentowanie stron konfliktu podczas procesów sądowych.

Kancelaria adwokacka Gdańsk

Profesjonalna kancelaria prawna - doradztwo i pomoc na najwyższym poziomie. Jeżeli zależy Ci na zasięgnięciu porady wykwalifikowanego adwokata czy prawnika, znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Lata praktyki pozwoliły nam na zapoznanie się z różnymi sytuacjami i znalezienie dla nich odpowiednich rozwiązań. Przychodząc do nas możesz więc liczyć na to, że pomożemy Ci w rozwiązaniu Twoich problemów. Przyjdź do naszej kancelarii prawnej i przekonaj się, że nasze doradztwo jest zawsze rzetelne i skuteczne. Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria adwokacka w Łomży

Nasz prawnik specjalizuje się w pozyskiwaniu odszkodowań zarówno dla podmiotów gospodarczych, jak i osób prywatnych. Kancelaria adwokacka znajduje się w Łomży, gdzie wspieramy swoich klientów m.in. w zakresie prawa karnego, spadkowego, cywilnego, gospodarczego czy polityki cenowej. Porady prawne udzielane są również drogą online.

Kancelaria prawna Ruda Śląska

Zarówno reprezentacja pracodawców, jak i pracowników w sporach przed sądem, a także tworzenie umów i regulaminów zarządów wchodzi w skład form pomocy, jaką oferuje kancelaria prawna w Rudzie Śląskiej. Zajmuje się windykacjami, obsługą firm, a także kwestiami związanymi z nieruchomościami i księgami wieczystymi.