Instytucje użyteczności publicznej, Prawo

rejestracja znaku towarowego

Zabezpieczenie marki przed jej wykorzystaniem to jedno z ważniejszych zadań stojących przed przyszłym przedsiębiorcą. Jako rzeczników biura BG Patent interesuje nas zakres prawa autorskiego w biznesie. Zajmujemy się świadczeniem takich usług, jak rejestracja znaku towarowego, monitorowanie przepisów oraz reprezentowanie stron konfliktu podczas procesów sądowych.

kancelaria adwokacka gdańsk

Profesjonalna kancelaria prawna - doradztwo i pomoc na najwyższym poziomie. Jeżeli zależy Ci na zasięgnięciu porady wykwalifikowanego adwokata czy prawnika, znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Lata praktyki pozwoliły nam na zapoznanie się z różnymi sytuacjami i znalezienie dla nich odpowiednich rozwiązań. Przychodząc do nas możesz więc liczyć na to, że pomożemy Ci w rozwiązaniu Twoich problemów. Przyjdź do naszej kancelarii prawnej i przekonaj się, że nasze doradztwo jest zawsze rzetelne i skuteczne. Zapraszamy do współpracy.

Odszkodowania Kraków

Oferująca swoje usługi prawnicze radca prawny Dominika Mróz-Krysta zajmuje się przede wszystkim sprawami związanymi z odszkodowaniami. Ponadto mecenas zajmuje się udzielaniem porad prawnych dotyczących takich gałęzi prawa jak prawo cywilne, czy też gospodarcze. Kancelaria prawna ma swoją siedzibę w Krakowie.

prawnik legnica

Oferujemy usługi adwokackie w oparciu o aktualne przepisy ustawodawcze oraz mając na uwadze kodeks etyczny adwokata. Kancelaria ARL w Legnicy udziela porad prawnych w formie ustnej bez konieczności uiszczania opłaty dla osób w trudnej sytuacji materialnej. Prawnik wymaga wyłącznie złożenia oświadczenia o braku środków na pokrycie kosztów świadczenia.

windykacja bydgoszcz

Specjalnością naszej firmy jest windykacja. Bydgoszcz - to właśnie w tym mieście działamy, starając się zapewnić klientom maksymalną satysfakcję z poziomu naszych usług. Zdecyduj się na skorzystanie z naszej propozycji - jesteśmy całkowicie pewni, że będziesz zadowolony z przebiegu naszej współpracy. Najskuteczniejszą windykację w Bydgoszczy jest w stanie zagwarantować Ci wyłącznie nasza firma.

Regulamin sklepu internetowego

Prawdą jest, iż regulamin sklepu internetowego może okazać się wysoce nieprawidłowy, jeśli nie zwrócimy uwagi na kilka zasadniczych kwestii. Otóż, istnieje wykaz tak zwanych klauzuli niedozwolonych. Są to zapisy, które w bezprawny sposób ograniczają prawa konsumenta. Warto ustrzec się ich wykorzystania, jednak aby tego dokonać, należy zaczerpnąć porady specjalisty, prawnik. Law Solutions Polska to szereg usług związanych z szeroko rozumianych prowadzeniem internetowej działalności gospodarczej i sprzedażowej.