Instytucje użyteczności publicznej, Prawo

Kancelaria adwokacka Gdańsk

Profesjonalna kancelaria prawna - doradztwo i pomoc na najwyższym poziomie. Jeżeli zależy Ci na zasięgnięciu porady wykwalifikowanego adwokata czy prawnika, znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Lata praktyki pozwoliły nam na zapoznanie się z różnymi sytuacjami i znalezienie dla nich odpowiednich rozwiązań. Przychodząc do nas możesz więc liczyć na to, że pomożemy Ci w rozwiązaniu Twoich problemów. Przyjdź do naszej kancelarii prawnej i przekonaj się, że nasze doradztwo jest zawsze rzetelne i skuteczne. Zapraszamy do współpracy.

Inspekcja kanalizacji

Jednym z zadań, których podejmuje się firma Unikom, jest czyszczenie i inspekcja kanalizacji. Zawsze przeprowadzamy je odpowiednio do stopnia usterki oraz zatoru. Dysponując nowoczesnym sprzętem, możemy wykorzystać specjalny monitoring oraz w możliwie jak najkrótszym terminie podjąć dalsze działania. Ponadto - pragniemy zaznaczyć, że wieloletnie doświadczenie pozwala nam podejmować się działań i zleceń nietypowych, wymagających nieszablonowych działań.

Prawo pracy

Daniel Paul podejmie się prowadzenia spraw dotyczących prawa pracy. Można się do niego zgłosić z problemami dotyczącymi dyskryminacji i mobbingu. Pomaga on również odzyskać pieniądze, które powinny być wypłacone z racji przepracowania godzinach nadliczbowych. Firma specjalizuje się również w uzyskiwaniu odszkodowań z tytułu złamania zakazu konkurencji. Kancelaria Radcy Prawnego działa w Lublinie. Aby zdobyć więcej szczegółowych informacji o jej ofercie należy odwiedzić jej oficjalną stronę internetową.

Windykacja wierzytelności

Korzystając z pomocy ekspertów z Kancelarii Prawniczej D. Sieradz możesz mieć pewność, że windykacja wierzytelności będzie przebiegać nie tylko zgodnie z literą prawa, ale przede wszystkim korzystnie dla Ciebie. Zatroszczymy się o jej maksymalną skuteczność i minimalne koszty, dzięki czemu w krótkim czasie odzyskasz dług.

Dezynsekcja Warszawa

Jeśli Twój dom atakowany jest przez owady, czeka Cię zapewne dezynsekcja. Warszawa jest miastem, w którym usługa ta potrzebna jest bardzo często. Owady pojawiają się w lokalach gastronomicznych, na halach produkcyjnych, w urzędach, a także w domach. Są uciążliwe, nieestetyczne i zagrażają bezpieczeństwu człowieka, gdyż mogą przenosić choroby. Nasza firma sprawnie usuwa niechciane owady!

Odszkodowania Kraków

Stłuczka, potrącenie, wypadek drogowy - wszystkie te sytuacje są częstym powodem uzyskania zadośćuczynienia. Nasza firma pośredniczy w uzyskaniu jednorazowego odszkodowania lub stałej renty od ubezpieczyciela lub sprawcy zajścia. Nasza kancelaria znajduje się w Krakowie, ale zajmujemy się sprawami klientów z całej Polski.