Instytucje użyteczności publicznej, Prawo

Dezynsekcja Warszawa

Jeśli Twój dom atakowany jest przez owady, czeka Cię zapewne dezynsekcja. Warszawa jest miastem, w którym usługa ta potrzebna jest bardzo często. Owady pojawiają się w lokalach gastronomicznych, na halach produkcyjnych, w urzędach, a także w domach. Są uciążliwe, nieestetyczne i zagrażają bezpieczeństwu człowieka, gdyż mogą przenosić choroby. Nasza firma sprawnie usuwa niechciane owady!

Odszkodowania Kraków

Stłuczka, potrącenie, wypadek drogowy - wszystkie te sytuacje są częstym powodem uzyskania zadośćuczynienia. Nasza firma pośredniczy w uzyskaniu jednorazowego odszkodowania lub stałej renty od ubezpieczyciela lub sprawcy zajścia. Nasza kancelaria znajduje się w Krakowie, ale zajmujemy się sprawami klientów z całej Polski.

Adwokat alimenty Łódź

Nasza kancelaria znajduje się w Łodzi i świadczy pomoc w zakresie prawa rodzinnego. Nasz adwokat udzieli porady w sprawie o alimenty dla małoletnich, od małżonka na rzecz drugiego oraz w zmianie wysokości świadczeń. Przy przyznawaniu świadczenia rozpatrywane są dwie przesłanki: możliwości finansowe zobowiązanego oraz usprawiedliwione potrzeby uprawnionego.

kancelaria adwokacka

Doświadczona kancelaria adwokacka z Warszawy, którą prowadzi adw. Eliza Kuna świadczy swoje usługi w szerokim spektrum przypadków. Dzięki rozległej wiedzy, prawnik i radca prawny jest osobą kompetentną w pomocy praktycznie w każdej sytuacji. Pod adresem internetowym www.elizakuna.pl znajdą Państwo o wiele więcej ciekawych informacji.

Przedszkole dwujęzyczne Mokotów

Zapewnij swojemu dziecku wszystko, co najlepsze - zapisz go do naszej placówki! Prowadzimy prywatne przedszkole dwujęzyczne na Mokotowie. Uczymy maluchów angielskiego oraz włoskiego od pierwszego dnia, które spędzą w naszej placówce. Jest to inwestycja w rozwój, na którą warto się zdecydować w trosce o dobro dziecka.

oddłużanie

Świadczymy pomoc oraz doradztwo prawne osobom, których sytuacja finansowa uległa znacznemu pogorszeniu w wyniku legalnych lub wątpliwie uczciwych zobowiązań i umów. Naszym głównym elementem pracy jest ochrona interesów wierzyciela poprzez oddłużanie (częściowe lub całkowite) oraz negocjowanie warunków spłaty świadczenia, a także inne działania podejmowane dopiero na etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego.

Deklaracja zgodności

Doradzamy i pomagamy firmom przy wdrożeniu znaku CE, wspieramy je także w wykonaniu badań produktów pod kątem tego oznakowania. Deklaracja zgodności to certyfikat, który potwierdza, że producent stosuje się do obowiązujących wytycznych określonych w ustawach. Produkty, które nie spełniają wymogów, po stosownej kontroli umieszczane są w Krajowym Wykazie Wyrobów Zakwestionowanych.

Pomoc prawna Tarnów

Prowadzona w Tarnowie przez prawników kancelaria świadczy kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, takie jak udzielanie porad prawnych, czy też sporządzanie dokumentów bądź wystawianie opinii. Prawnicy mają, tak jak adwokat, uprawnienia do występowania przed sądem w charakterze pełnomocnika za wyjątkiem spraw karnych.

kancelaria radcy prawnego

Prowadzisz przedsiębiorstwo z branży technologicznej, własności intelektualnej czy ochrony zdrowia? Szukając pomocy w zarejestrowaniu firmy lub prowadzeniu codziennych spraw możesz skorzystać z usług jakie świadczy kancelaria radcy prawnego z Łodzi. Jest to doradztwo w sprawach takich jak operacje na kapitale, w zakresie inwestycji w spółki, ich badania, fuzji i przejęć oraz przekształceń. Możemy pomóc Twojej firmie w każdym etapie transakcji - od tworzenia kontraktu aż do jego realizacji.

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela

Nasza kancelaria pomaga osobom pokrzywdzonym złożyć odwołanie od decyzji ubezpieczyciela w sprawie odszkodowania. Pomagamy w sytuacjach, gdy poszkodowany spotkał się z odmową przyznania należnego świadczenia bądź też przyznane mu świadczenie zostało zaniżenie. W takich sytuacjach warto skorzystać z prawa do reklamacji, które zostało uregulowane w ustawie z dnia 5 sierpnia 2015 roku.

Kancelaria Radców Prawnych

Mieszcząca się w Lublinie kancelaria radców prawnych KRPiA zajmuje się bieżącą obsługą przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii podatkowych, podejmując się doradztwa, optymalizacji, a także sporządzania wniosków o indywidualne interpretacje prawa. Prowadzimy postępowania przed organami i sądami.

Recykling odpadów

Dzięki wieloletniej współpracy z wieloma różnymi podmiotami żaden recykling odpadów nie jest nam obcy. Odbieramy odpady wszelkiego typu obejmujące zakres od elektroniki, zużytego sprzętu rtv i agd do groźnych odpadów chemicznych różnego pochodzenia. Jeśli recykling odpadów, to na pewno z nami. Zachęcamy do kontaktu.

Jak sprzedawać na niemieckim eBay

Regulaminy zagranicznych sklepów internetowych różnią się od tych działających w Polsce. Dlatego pomoc prawnika może się tutaj okazać bardzo przydatna. EBay to jeden z największych sklepów w internecie. Jest popularny zwłaszcza w Niemczech, dlatego przedsiębiorca poszukujący niemieckich klientów powinien rozważyć działalność na eBay.