Instytucje użyteczności publicznej, Prawo

rejestracja znaku towarowego

Zabezpieczenie marki przed jej wykorzystaniem to jedno z ważniejszych zadań stojących przed przyszłym przedsiębiorcą. Jako rzeczników biura BG Patent interesuje nas zakres prawa autorskiego w biznesie. Zajmujemy się świadczeniem takich usług, jak rejestracja znaku towarowego, monitorowanie przepisów oraz reprezentowanie stron konfliktu podczas procesów sądowych.

Kancelaria adwokacka Gdańsk

Profesjonalna kancelaria prawna - doradztwo i pomoc na najwyższym poziomie. Jeżeli zależy Ci na zasięgnięciu porady wykwalifikowanego adwokata czy prawnika, znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Lata praktyki pozwoliły nam na zapoznanie się z różnymi sytuacjami i znalezienie dla nich odpowiednich rozwiązań. Przychodząc do nas możesz więc liczyć na to, że pomożemy Ci w rozwiązaniu Twoich problemów. Przyjdź do naszej kancelarii prawnej i przekonaj się, że nasze doradztwo jest zawsze rzetelne i skuteczne. Zapraszamy do współpracy.

Odszkodowania Kraków

Oferująca swoje usługi prawnicze radca prawny Dominika Mróz-Krysta zajmuje się przede wszystkim sprawami związanymi z odszkodowaniami. Ponadto mecenas zajmuje się udzielaniem porad prawnych dotyczących takich gałęzi prawa jak prawo cywilne, czy też gospodarcze. Kancelaria prawna ma swoją siedzibę w Krakowie.

prawnik legnica

Oferujemy usługi adwokackie w oparciu o aktualne przepisy ustawodawcze oraz mając na uwadze kodeks etyczny adwokata. Kancelaria ARL w Legnicy udziela porad prawnych w formie ustnej bez konieczności uiszczania opłaty dla osób w trudnej sytuacji materialnej. Prawnik wymaga wyłącznie złożenia oświadczenia o braku środków na pokrycie kosztów świadczenia.

windykacja bydgoszcz

Specjalnością naszej firmy jest windykacja. Bydgoszcz - to właśnie w tym mieście działamy, starając się zapewnić klientom maksymalną satysfakcję z poziomu naszych usług. Zdecyduj się na skorzystanie z naszej propozycji - jesteśmy całkowicie pewni, że będziesz zadowolony z przebiegu naszej współpracy. Najskuteczniejszą windykację w Bydgoszczy jest w stanie zagwarantować Ci wyłącznie nasza firma.