Księgowość, Ubezpieczenia

ISO 27001

Jeżeli chodzi o wdrażanie ISO 27001, jesteśmy specjalistami nie mającymi sobie równych w tej dziedzinie. Świadczymy rzetelne i profesjonalne usługi starając się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dbamy o to, by były one skuteczne i przynosiły im zadowalające rezultaty. Zapraszamy.

Artykuły papiernicze

Postawiliśmy sobie za cel wspieranie firm na drodze do znacznego usprawnienie podejmowanych przez nie na co dzień prac, w związku z czym stworzyliśmy bardzo szeroki asortyment, w którym znalazły się różnego typu materiały biurowe. Istotną część oferty przygotowanej przez firmę IBEX International Sp.J. są artykuły papiernicze, których wykorzystanie w każdym przedsiębiorstwie zajmującym się działalnością biznesową jest bardzo duże. Znajdziecie u nas notatniki, zeszyty, zakładki, teczki i wiele więcej.

Usługi księgowe Kraków

Doświadczone, profesjonalne, skuteczne biuro rachunkowe oferuje obszerne usługi księgowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich tych, którym zależy na najwyższej jakości usług. Jeżeli chcesz powierzyć swoje sprawy w ręce osób, które na rachunkach i księgowości znają się jak nikt inny, zgłoś się do naszego biura rachunkowego.

Prince2 foundation practitioner

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, która posiada długie doświadczenie w przeprowadzaniu specjalistycznych kursów dla ludzi, którzy muszą zarządzań firmami i mają pod sobą wielu podwładnych. Na szczególną uwagę zasługuje kurs PRINCE2 Foundation&Practitioner, w ramach którego dowiecie się, jak pracować w środowisku projektu i poznacie nowoczesne metody zarządzania nimi. Zdobędziecie niezwykle przydatne umiejętności, które pozwolą wam kontrolować wszystkich członków waszego zespołu, co da większą spójność pracy.

Biuro rachunkowe online

Dynamiczny rozwój globalnej sieci sprawił, że praktycznie wszystkie dziedziny naszego życia zmieniły się nie poznania. Skoro mamy już sklepy internetowe, usługi bankowe bez wychodzenia z domu, to przyszła również kolej na biuro rachunkowe online. Firma FRESZ proponuje Państwu dostęp do wszystkich dokumentów z dowolnego urządzenia, dokładne analizowanie działalności przedsiębiorstwa na koniec każdego miesiąca, możliwość wystawiania i wysyłania faktur oraz znacznie więcej. Poznaj szczegóły na naszej stronie.

Skrzynie drewniane transportowe

Nasz firma oferuje swoim Klientom nie tylko profesjonalne produkty do pakowania różnego rodzaju towarów, ale także kompleksowe zarządzanie projektami. W ofercie Export Pack znajdą Państwo między innymi skrzynie drewniane transportowe, które wykonujemy na indywidualne zamówienie każdego Klienta. Korzystamy jedynie z najnowocześniejszych technologi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty cechujące się doskonałą wytrzymałością oraz wszechstronnym zastosowaniem. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

Restrukturyzacja firm

Jednym z obszarów naszych działań jest restrukturyzacja firm. Staramy się działać szybko, solidnie i skutecznie, aby klienci byli zadowoleni z rezultatów naszych starań. Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na to, że zapewnimy Ci najlepszą ofertę w zakresie restrukturyzacji firm, co przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia.

archiwum dokumentów

W dzisiejszych czasach nie musicie już Państwo kumulować nieskończonej ilości papierowych faktur tylko po to, by w razie konieczności mieć je gdzieś pod ręką. Archiwum dokumentów, jakie wykonamy dla Was w zakresie działalności naszej firmy to usługa, dzięki której ze wszystkich rachunków czy umów będziecie mogli korzystać w wersji cyfrowej. Tym samym zarządzanie nimi będzie znaczenie prostsze, a katalog jaki wykonujemy w ramach umowy znacznie ułatwi wyszukiwanie. Znajdziecie nas Państwo w Wasszawie.

Wdrażanie RODO

Wiemy, jak ważne są dla Ciebie Twoje dane osobowe i chcemy, byś wiedział, jak sam możesz je chronić. Dlatego, jeśli wdrażanie RODO jest dla Ciebie problemem, zgłoś się do nas: oferujemy przeprowadzanie audytu, analizę ryzyka i opracowujemy plan do wdrożenia. Wszystkie nasze działania i sugestie pomogą Ci przygotować Twoją firmę do ochrony danych zgodnie z obowiązującymi przepisami.