Księgowość, Ubezpieczenia

Artykuły papiernicze

Postawiliśmy sobie za cel wspieranie firm na drodze do znacznego usprawnienie podejmowanych przez nie na co dzień prac, w związku z czym stworzyliśmy bardzo szeroki asortyment, w którym znalazły się różnego typu materiały biurowe. Istotną część oferty przygotowanej przez firmę IBEX International Sp.J. są artykuły papiernicze, których wykorzystanie w każdym przedsiębiorstwie zajmującym się działalnością biznesową jest bardzo duże. Znajdziecie u nas notatniki, zeszyty, zakładki, teczki i wiele więcej.

archiwum dokumentów

W dzisiejszych czasach nie musicie już Państwo kumulować nieskończonej ilości papierowych faktur tylko po to, by w razie konieczności mieć je gdzieś pod ręką. Archiwum dokumentów, jakie wykonamy dla Was w zakresie działalności naszej firmy to usługa, dzięki której ze wszystkich rachunków czy umów będziecie mogli korzystać w wersji cyfrowej. Tym samym zarządzanie nimi będzie znaczenie prostsze, a katalog jaki wykonujemy w ramach umowy znacznie ułatwi wyszukiwanie. Znajdziecie nas Państwo w Wasszawie.

Bydgoszcz księgowość

Działalność biura Pro-Tax z Bydgoszczy opiera się na trzech, mocnych i doskonale opracowanych filarach. Pierwszym z nich jest obsługa księgowa, która wiąże się z rzetelnym prowadzeniem ksiąg oraz pomocy podczas wyprowadzania zaległości. To także wsparcie dla tych, którzy pragną rozpocząć samodzielną działalność gospodarczą. Drugim są czynności kadrowo-płacowe, czyli sukcesywna obsługa rachunkowości firmy. Trzeci filar to doradztwo, które pozwoli państwu ograniczyć regularne wydatki oraz wykorzystać najlepsze rozwiania ekonomiczne.

Konto osobiste

Masz 26 lat, albo możesz każdego miesiąca przelewać 1500 złotych? W takim razie konto osobiste możesz mieć za darmo, bez opłat! Nie będziesz płacił za przelewy, za kartę debetową ani za wypłatę środków w bankomatach - ani w kraju, ani za granicą. Zainteresowany? Odwiedź nasz oddział, podpiszmy umowę!

agencja pracy Bydgoszcz

Proponujemy Państwu proste rozwiązanie problemów ze znalezieniem wykwalifikowanej siły roboczej do swojej firmy, również na stanowiska specjalistyczne. Agencja pracy Respekt Personal zajmuje się rekrutacją pracowników z wielu krajów, nie tylko z Polski. Zapraszamy do odwiedzin strony i zapoznania się z ofertą.

certyfikat oponiarski

Laboratorium NDT przedsiębiorstwa TUV SUD Polska oferuje szeroki zakres usług związanych ze szkoleniami, certyfikacją oraz badaniami. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników zajmujących się usługami NDT. W zakresie badań NDT w naszym laboratorium możemy przeprowadzić: UT, RT, VT i inne. Zapraszamy do nas!

Prawo konsumenta reklamacje

Każdy konsument ma pewne prawa, z których powinien bez obawy korzystać. Jednym z nich jest reklamacja. Pojęcie to odnosi się do zauważenia przez klienta wad zakupionego artykułu czy usług i bezpośrednie zwrócenie się do producenta w celu ich wyeliminowania lub zwrotu pieniędzy. Warto pamiętać, że w tym procesie nie jest wymagany paragon, a także oryginalne opakowanie nabytego asortymentu.

Obsługa kadr i płac

Konstruowanie umów cywilno - prawnych, sporządzanie listy płac czy przygotowywanie wszelkiej dokumentacji pracowniczej to m.in. usługi świadczone przez firmę rachunkową. Obsługa kadr i płac jest kluczowym aspektem funkcjonowania każdej działalności, gdyż bez zapewnienia płynności finansowej i przejrzystych warunków pracy, trudno o efektywne wykonywanie obowiązków.

Zaniżone odszkodowanie

W przypadku poszkodowania w wyniku wypadku drogowego większość towarzystw ubezpieczeniowych wypłaca zaniżone odszkodowanie niż te faktycznie przysługujące. Z tego względu nasza firma założyła fundusz w ramach programu Polisa Plus, którego głównym zadaniem jest dofinansowanie do otrzymanej kwoty z tytułu wypadku.

Zarządca tymczasowy

Prawo dysponuje narzędziami pozwalającymi kontrolować działania dłużnika. Sąd może zdecydować w trakcie postępowania restrukturyzacyjnego o tym, że zarządca tymczasowy będzie stanowić jeden ze środków zabezpieczających majątek dłużnika. Ma on obowiązek składać sądowi sprawozdania z podejmowanych przez siebie działań.

Hurtownia papiernicza

Poszukujesz artykułów piśmienne, elektrycznych czy może do pakowania? Bez względu na to, co jest ci niezbędne, nasza hurtownia papiernicza na pewno ma to w swojej ofercie. W naszym sklepie internetowym znajdziesz akcesoria oraz urządzenia, które pozwolą ci w kompleksowy sposób wyposażyć biuro swojej firmy.

Usługi księgowe

Zapraszamy do współpracy każdego kto pragnie otworzyć działalność gospodarczą i potrzebuje profesjonalnej pomocy. Przeprowadzimy Cię przez każdy etap tego procesu począwszy od złożenia wniosku CEIDG, a skończywszy na uzyskaniu licencji. Biuro rachunkowe Consilium w Łukowie oferuje także usługi księgowe i kadrowo - płacowe dla istniejących już firm.

Oferty pracy za granicą

Proponujemy pomoc w wyjeździe do Francji, by szybko i łatwo zarobić dodatkowe pieniądze do domowego budżetu. Nasze oferty pracy za granicą są bardzo zróżnicowane: dotyczą różnych zawodów (kelner, monter konstrukcji stalowych, kierowca) i różnych regionów Francji. Możesz znaleźć zatrudnienie zarówno w małym miasteczku, jak i większej metropolii, takiej jak Lyon.

porady prawne Warszawa

Nasza kancelaria świadczy pomoc klientom zarówno w ramach spotkań stacjonarnych, jak i online. Zlokalizowana w Warszawie placówka zapewnia porady prawne w takich obszarach jak ochrona konsumenta, rejestracja działalności gospodarczej i fundacji czy zmiana danych w KRS. Na wizytę można się umówić mailowo oraz pod numerem telefonu dostępnymi na stronie.

Biuro rachunkowe

Jeśli chcą się Państwo skupić w pełni na rozwijaniu własnej działalności, bez konieczności nieustannego zawracania sobie głowy kwestiami podatkowymi czy kadrowymi, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Świadczymy usługi rachunkowe na terenie Gogolina oraz okolic, dla wszystkich podmiotów gospodarczych, niezależnie od ich obrotów oraz sposobu rozliczania się z fiskusem. Zajmiemy się kompleksowym prowadzeniem ksiąg handlowych, ewidencjonowaniem środków trwałych, a także sporządzaniem rocznych i kwartalnych deklaracji. Biuro rachunkowe zaprasza do współpracy!

lombard obrączki złote

Fokus to profesjonalny lombard z siedzibą w Łodzi. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z naszej propozycji zarówno pod względem ceny, jak i warunków współpracy. Z pewnością nie będą Państwo żałować swojej decyzji o rozpoczęciu współpracy z naszym lombardem. Możecie u nas zastawić wiele różnych produktów przykładowo obrączki złote. Zapraszamy do kontaktu.