Księgowość, Ubezpieczenia

Artykuły papiernicze

Postawiliśmy sobie za cel wspieranie firm na drodze do znacznego usprawnienie podejmowanych przez nie na co dzień prac, w związku z czym stworzyliśmy bardzo szeroki asortyment, w którym znalazły się różnego typu materiały biurowe. Istotną część oferty przygotowanej przez firmę IBEX International Sp.J. są artykuły papiernicze, których wykorzystanie w każdym przedsiębiorstwie zajmującym się działalnością biznesową jest bardzo duże. Znajdziecie u nas notatniki, zeszyty, zakładki, teczki i wiele więcej.

archiwum dokumentów

W dzisiejszych czasach nie musicie już Państwo kumulować nieskończonej ilości papierowych faktur tylko po to, by w razie konieczności mieć je gdzieś pod ręką. Archiwum dokumentów, jakie wykonamy dla Was w zakresie działalności naszej firmy to usługa, dzięki której ze wszystkich rachunków czy umów będziecie mogli korzystać w wersji cyfrowej. Tym samym zarządzanie nimi będzie znaczenie prostsze, a katalog jaki wykonujemy w ramach umowy znacznie ułatwi wyszukiwanie. Znajdziecie nas Państwo w Wasszawie.

Bydgoszcz księgowość

Działalność biura Pro-Tax z Bydgoszczy opiera się na trzech, mocnych i doskonale opracowanych filarach. Pierwszym z nich jest obsługa księgowa, która wiąże się z rzetelnym prowadzeniem ksiąg oraz pomocy podczas wyprowadzania zaległości. To także wsparcie dla tych, którzy pragną rozpocząć samodzielną działalność gospodarczą. Drugim są czynności kadrowo-płacowe, czyli sukcesywna obsługa rachunkowości firmy. Trzeci filar to doradztwo, które pozwoli państwu ograniczyć regularne wydatki oraz wykorzystać najlepsze rozwiania ekonomiczne.

Konto osobiste

Masz 26 lat, albo możesz każdego miesiąca przelewać 1500 złotych? W takim razie konto osobiste możesz mieć za darmo, bez opłat! Nie będziesz płacił za przelewy, za kartę debetową ani za wypłatę środków w bankomatach - ani w kraju, ani za granicą. Zainteresowany? Odwiedź nasz oddział, podpiszmy umowę!

Księgowa Ostrowiec Świętokrzyski

Potrzebujesz pilnej porady dotyczącej swojego przedsiębiorstwa? Księgowa w Ostrowcu Świętokrzyskim udziela wsparcia zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. W zakres usług wchodzi prowadzenie ksiąg ewidencyjnych oraz rachunkowych, a także akt osobowych wraz z dokumentami administracyjnymi. Pomagamy również w wypełnianiu wniosków urzędowych.

Usługi rachunkowe

Nasza firma to biuro rachunkowe w Lublinie, oferujące usługi rachunkowe na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozwala im rzetelnie wykonywać takie działania jak: prowadzenie dokumentacji wymaganej w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, opracowywanie zeznań podatkowych, sporządzanie umów.

agencja pracy Bydgoszcz

Proponujemy Państwu proste rozwiązanie problemów ze znalezieniem wykwalifikowanej siły roboczej do swojej firmy, również na stanowiska specjalistyczne. Agencja pracy Respekt Personal zajmuje się rekrutacją pracowników z wielu krajów, nie tylko z Polski. Zapraszamy do odwiedzin strony i zapoznania się z ofertą.