Księgowość, Ubezpieczenia

ISO 27001

Jeżeli chodzi o wdrażanie ISO 27001, jesteśmy specjalistami nie mającymi sobie równych w tej dziedzinie. Świadczymy rzetelne i profesjonalne usługi starając się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dbamy o to, by były one skuteczne i przynosiły im zadowalające rezultaty. Zapraszamy.

Artykuły papiernicze

Postawiliśmy sobie za cel wspieranie firm na drodze do znacznego usprawnienie podejmowanych przez nie na co dzień prac, w związku z czym stworzyliśmy bardzo szeroki asortyment, w którym znalazły się różnego typu materiały biurowe. Istotną część oferty przygotowanej przez firmę IBEX International Sp.J. są artykuły papiernicze, których wykorzystanie w każdym przedsiębiorstwie zajmującym się działalnością biznesową jest bardzo duże. Znajdziecie u nas notatniki, zeszyty, zakładki, teczki i wiele więcej.

Prince2 foundation practitioner

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, która posiada długie doświadczenie w przeprowadzaniu specjalistycznych kursów dla ludzi, którzy muszą zarządzań firmami i mają pod sobą wielu podwładnych. Na szczególną uwagę zasługuje kurs PRINCE2 Foundation&Practitioner, w ramach którego dowiecie się, jak pracować w środowisku projektu i poznacie nowoczesne metody zarządzania nimi. Zdobędziecie niezwykle przydatne umiejętności, które pozwolą wam kontrolować wszystkich członków waszego zespołu, co da większą spójność pracy.

archiwum dokumentów

W dzisiejszych czasach nie musicie już Państwo kumulować nieskończonej ilości papierowych faktur tylko po to, by w razie konieczności mieć je gdzieś pod ręką. Archiwum dokumentów, jakie wykonamy dla Was w zakresie działalności naszej firmy to usługa, dzięki której ze wszystkich rachunków czy umów będziecie mogli korzystać w wersji cyfrowej. Tym samym zarządzanie nimi będzie znaczenie prostsze, a katalog jaki wykonujemy w ramach umowy znacznie ułatwi wyszukiwanie. Znajdziecie nas Państwo w Wasszawie.

Bydgoszcz księgowość

Działalność biura Pro-Tax z Bydgoszczy opiera się na trzech, mocnych i doskonale opracowanych filarach. Pierwszym z nich jest obsługa księgowa, która wiąże się z rzetelnym prowadzeniem ksiąg oraz pomocy podczas wyprowadzania zaległości. To także wsparcie dla tych, którzy pragną rozpocząć samodzielną działalność gospodarczą. Drugim są czynności kadrowo-płacowe, czyli sukcesywna obsługa rachunkowości firmy. Trzeci filar to doradztwo, które pozwoli państwu ograniczyć regularne wydatki oraz wykorzystać najlepsze rozwiania ekonomiczne.

Firma sprzątająca Kętrzyn

Nasz energiczny zespół zaprowadzi czystość w Państwa przedsiębiorstwie. Jesteśmy firmą sprzątającą z wieloletnim doświadczeniem. Działamy głównie na terenie śląska i okolic, świadcząc usługi porządkowe na rzecz biur, marketów, szkół, szpitali, budynków administracji publicznej. Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem z użyciem sprzętów najwyższej klasy. Dodatkowo myjemy okna na wysokościach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Podejmujemy się też sprzątania po pracach remontowych, konserwacyjnych i pielęgnujemy zieleń.

Konto osobiste

Masz 26 lat, albo możesz każdego miesiąca przelewać 1500 złotych? W takim razie konto osobiste możesz mieć za darmo, bez opłat! Nie będziesz płacił za przelewy, za kartę debetową ani za wypłatę środków w bankomatach - ani w kraju, ani za granicą. Zainteresowany? Odwiedź nasz oddział, podpiszmy umowę!