Księgowość, Ubezpieczenia

Artykuły papiernicze

Postawiliśmy sobie za cel wspieranie firm na drodze do znacznego usprawnienie podejmowanych przez nie na co dzień prac, w związku z czym stworzyliśmy bardzo szeroki asortyment, w którym znalazły się różnego typu materiały biurowe. Istotną część oferty przygotowanej przez firmę IBEX International Sp.J. są artykuły papiernicze, których wykorzystanie w każdym przedsiębiorstwie zajmującym się działalnością biznesową jest bardzo duże. Znajdziecie u nas notatniki, zeszyty, zakładki, teczki i wiele więcej.

archiwum dokumentów

W dzisiejszych czasach nie musicie już Państwo kumulować nieskończonej ilości papierowych faktur tylko po to, by w razie konieczności mieć je gdzieś pod ręką. Archiwum dokumentów, jakie wykonamy dla Was w zakresie działalności naszej firmy to usługa, dzięki której ze wszystkich rachunków czy umów będziecie mogli korzystać w wersji cyfrowej. Tym samym zarządzanie nimi będzie znaczenie prostsze, a katalog jaki wykonujemy w ramach umowy znacznie ułatwi wyszukiwanie. Znajdziecie nas Państwo w Wasszawie.

Bydgoszcz księgowość

Działalność biura Pro-Tax z Bydgoszczy opiera się na trzech, mocnych i doskonale opracowanych filarach. Pierwszym z nich jest obsługa księgowa, która wiąże się z rzetelnym prowadzeniem ksiąg oraz pomocy podczas wyprowadzania zaległości. To także wsparcie dla tych, którzy pragną rozpocząć samodzielną działalność gospodarczą. Drugim są czynności kadrowo-płacowe, czyli sukcesywna obsługa rachunkowości firmy. Trzeci filar to doradztwo, które pozwoli państwu ograniczyć regularne wydatki oraz wykorzystać najlepsze rozwiania ekonomiczne.

Konto osobiste

Masz 26 lat, albo możesz każdego miesiąca przelewać 1500 złotych? W takim razie konto osobiste możesz mieć za darmo, bez opłat! Nie będziesz płacił za przelewy, za kartę debetową ani za wypłatę środków w bankomatach - ani w kraju, ani za granicą. Zainteresowany? Odwiedź nasz oddział, podpiszmy umowę!

Księgowa Ostrowiec Świętokrzyski

Potrzebujesz pilnej porady dotyczącej swojego przedsiębiorstwa? Księgowa w Ostrowcu Świętokrzyskim udziela wsparcia zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. W zakres usług wchodzi prowadzenie ksiąg ewidencyjnych oraz rachunkowych, a także akt osobowych wraz z dokumentami administracyjnymi. Pomagamy również w wypełnianiu wniosków urzędowych.

Usługi rachunkowe

Nasza firma to biuro rachunkowe w Lublinie, oferujące usługi rachunkowe na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozwala im rzetelnie wykonywać takie działania jak: prowadzenie dokumentacji wymaganej w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, opracowywanie zeznań podatkowych, sporządzanie umów.

agencja pracy Bydgoszcz

Proponujemy Państwu proste rozwiązanie problemów ze znalezieniem wykwalifikowanej siły roboczej do swojej firmy, również na stanowiska specjalistyczne. Agencja pracy Respekt Personal zajmuje się rekrutacją pracowników z wielu krajów, nie tylko z Polski. Zapraszamy do odwiedzin strony i zapoznania się z ofertą.

certyfikat oponiarski

Laboratorium NDT przedsiębiorstwa TUV SUD Polska oferuje szeroki zakres usług związanych ze szkoleniami, certyfikacją oraz badaniami. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników zajmujących się usługami NDT. W zakresie badań NDT w naszym laboratorium możemy przeprowadzić: UT, RT, VT i inne. Zapraszamy do nas!

reklamacja

Każdy konsument ma pewne prawa, z których powinien bez obawy korzystać. Jednym z nich jest reklamacja. Pojęcie to odnosi się do zauważenia przez klienta wad zakupionego artykułu czy usług i bezpośrednie zwrócenie się do producenta w celu ich wyeliminowania lub zwrotu pieniędzy. Warto pamiętać, że w tym procesie nie jest wymagany paragon, a także oryginalne opakowanie nabytego asortymentu.

Obsługa kadr i płac

Konstruowanie umów cywilno - prawnych, sporządzanie listy płac czy przygotowywanie wszelkiej dokumentacji pracowniczej to m.in. usługi świadczone przez firmę rachunkową. Obsługa kadr i płac jest kluczowym aspektem funkcjonowania każdej działalności, gdyż bez zapewnienia płynności finansowej i przejrzystych warunków pracy, trudno o efektywne wykonywanie obowiązków.