Księgowość, Ubezpieczenia

ISO 27001

Jeżeli chodzi o wdrażanie ISO 27001, jesteśmy specjalistami nie mającymi sobie równych w tej dziedzinie. Świadczymy rzetelne i profesjonalne usługi starając się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dbamy o to, by były one skuteczne i przynosiły im zadowalające rezultaty. Zapraszamy.

Artykuły papiernicze

Postawiliśmy sobie za cel wspieranie firm na drodze do znacznego usprawnienie podejmowanych przez nie na co dzień prac, w związku z czym stworzyliśmy bardzo szeroki asortyment, w którym znalazły się różnego typu materiały biurowe. Istotną część oferty przygotowanej przez firmę IBEX International Sp.J. są artykuły papiernicze, których wykorzystanie w każdym przedsiębiorstwie zajmującym się działalnością biznesową jest bardzo duże. Znajdziecie u nas notatniki, zeszyty, zakładki, teczki i wiele więcej.

Usługi księgowe Kraków

Doświadczone, profesjonalne, skuteczne biuro rachunkowe oferuje obszerne usługi księgowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich tych, którym zależy na najwyższej jakości usług. Jeżeli chcesz powierzyć swoje sprawy w ręce osób, które na rachunkach i księgowości znają się jak nikt inny, zgłoś się do naszego biura rachunkowego.

Prince2 foundation practitioner

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, która posiada długie doświadczenie w przeprowadzaniu specjalistycznych kursów dla ludzi, którzy muszą zarządzań firmami i mają pod sobą wielu podwładnych. Na szczególną uwagę zasługuje kurs PRINCE2 Foundation&Practitioner, w ramach którego dowiecie się, jak pracować w środowisku projektu i poznacie nowoczesne metody zarządzania nimi. Zdobędziecie niezwykle przydatne umiejętności, które pozwolą wam kontrolować wszystkich członków waszego zespołu, co da większą spójność pracy.

Biuro rachunkowe online

Dynamiczny rozwój globalnej sieci sprawił, że praktycznie wszystkie dziedziny naszego życia zmieniły się nie poznania. Skoro mamy już sklepy internetowe, usługi bankowe bez wychodzenia z domu, to przyszła również kolej na biuro rachunkowe online. Firma FRESZ proponuje Państwu dostęp do wszystkich dokumentów z dowolnego urządzenia, dokładne analizowanie działalności przedsiębiorstwa na koniec każdego miesiąca, możliwość wystawiania i wysyłania faktur oraz znacznie więcej. Poznaj szczegóły na naszej stronie.

archiwum dokumentów

W dzisiejszych czasach nie musicie już Państwo kumulować nieskończonej ilości papierowych faktur tylko po to, by w razie konieczności mieć je gdzieś pod ręką. Archiwum dokumentów, jakie wykonamy dla Was w zakresie działalności naszej firmy to usługa, dzięki której ze wszystkich rachunków czy umów będziecie mogli korzystać w wersji cyfrowej. Tym samym zarządzanie nimi będzie znaczenie prostsze, a katalog jaki wykonujemy w ramach umowy znacznie ułatwi wyszukiwanie. Znajdziecie nas Państwo w Wasszawie.

Bydgoszcz księgowość

Działalność biura Pro-Tax z Bydgoszczy opiera się na trzech, mocnych i doskonale opracowanych filarach. Pierwszym z nich jest obsługa księgowa, która wiąże się z rzetelnym prowadzeniem ksiąg oraz pomocy podczas wyprowadzania zaległości. To także wsparcie dla tych, którzy pragną rozpocząć samodzielną działalność gospodarczą. Drugim są czynności kadrowo-płacowe, czyli sukcesywna obsługa rachunkowości firmy. Trzeci filar to doradztwo, które pozwoli państwu ograniczyć regularne wydatki oraz wykorzystać najlepsze rozwiania ekonomiczne.

Firma sprzątająca Kętrzyn

Nasz energiczny zespół zaprowadzi czystość w Państwa przedsiębiorstwie. Jesteśmy firmą sprzątającą z wieloletnim doświadczeniem. Działamy głównie na terenie śląska i okolic, świadcząc usługi porządkowe na rzecz biur, marketów, szkół, szpitali, budynków administracji publicznej. Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem z użyciem sprzętów najwyższej klasy. Dodatkowo myjemy okna na wysokościach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Podejmujemy się też sprzątania po pracach remontowych, konserwacyjnych i pielęgnujemy zieleń.

Konto osobiste

Masz 26 lat, albo możesz każdego miesiąca przelewać 1500 złotych? W takim razie konto osobiste możesz mieć za darmo, bez opłat! Nie będziesz płacił za przelewy, za kartę debetową ani za wypłatę środków w bankomatach - ani w kraju, ani za granicą. Zainteresowany? Odwiedź nasz oddział, podpiszmy umowę!