Księgowość, Ubezpieczenia

archiwum dokumentów

W dzisiejszych czasach nie musicie już Państwo kumulować nieskończonej ilości papierowych faktur tylko po to, by w razie konieczności mieć je gdzieś pod ręką. Archiwum dokumentów, jakie wykonamy dla Was w zakresie działalności naszej firmy to usługa, dzięki której ze wszystkich rachunków czy umów będziecie mogli korzystać w wersji cyfrowej. Tym samym zarządzanie nimi będzie znaczenie prostsze, a katalog jaki wykonujemy w ramach umowy znacznie ułatwi wyszukiwanie. Znajdziecie nas Państwo w Wasszawie.

Bydgoszcz księgowość

Działalność biura Pro-Tax z Bydgoszczy opiera się na trzech, mocnych i doskonale opracowanych filarach. Pierwszym z nich jest obsługa księgowa, która wiąże się z rzetelnym prowadzeniem ksiąg oraz pomocy podczas wyprowadzania zaległości. To także wsparcie dla tych, którzy pragną rozpocząć samodzielną działalność gospodarczą. Drugim są czynności kadrowo-płacowe, czyli sukcesywna obsługa rachunkowości firmy. Trzeci filar to doradztwo, które pozwoli państwu ograniczyć regularne wydatki oraz wykorzystać najlepsze rozwiania ekonomiczne.

Konto osobiste

Masz 26 lat, albo możesz każdego miesiąca przelewać 1500 złotych? W takim razie konto osobiste możesz mieć za darmo, bez opłat! Nie będziesz płacił za przelewy, za kartę debetową ani za wypłatę środków w bankomatach - ani w kraju, ani za granicą. Zainteresowany? Odwiedź nasz oddział, podpiszmy umowę!

Prawo konsumenta reklamacje

Każdy konsument ma pewne prawa, z których powinien bez obawy korzystać. Jednym z nich jest reklamacja. Pojęcie to odnosi się do zauważenia przez klienta wad zakupionego artykułu czy usług i bezpośrednie zwrócenie się do producenta w celu ich wyeliminowania lub zwrotu pieniędzy. Warto pamiętać, że w tym procesie nie jest wymagany paragon, a także oryginalne opakowanie nabytego asortymentu.

Zarządca tymczasowy

Prawo dysponuje narzędziami pozwalającymi kontrolować działania dłużnika. Sąd może zdecydować w trakcie postępowania restrukturyzacyjnego o tym, że zarządca tymczasowy będzie stanowić jeden ze środków zabezpieczających majątek dłużnika. Ma on obowiązek składać sądowi sprawozdania z podejmowanych przez siebie działań.

porady prawne Warszawa

Nasza kancelaria świadczy pomoc klientom zarówno w ramach spotkań stacjonarnych, jak i online. Zlokalizowana w Warszawie placówka zapewnia porady prawne w takich obszarach jak ochrona konsumenta, rejestracja działalności gospodarczej i fundacji czy zmiana danych w KRS. Na wizytę można się umówić mailowo oraz pod numerem telefonu dostępnymi na stronie.

Biuro rachunkowe

Jeśli chcą się Państwo skupić w pełni na rozwijaniu własnej działalności, bez konieczności nieustannego zawracania sobie głowy kwestiami podatkowymi czy kadrowymi, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Świadczymy usługi rachunkowe na terenie Gogolina oraz okolic, dla wszystkich podmiotów gospodarczych, niezależnie od ich obrotów oraz sposobu rozliczania się z fiskusem. Zajmiemy się kompleksowym prowadzeniem ksiąg handlowych, ewidencjonowaniem środków trwałych, a także sporządzaniem rocznych i kwartalnych deklaracji. Biuro rachunkowe zaprasza do współpracy!

Agencja ubezpieczeniowa Warszawa

Best Ubezpieczenia Kotasiak to znana i ceniona agencja ubezpieczeniowa z Warszawy. Chronimy Państwa zdrowie, życie, mienie i dlatego przygotowujemy oferty z myślą o korzyściach skierowanych do Was. Ubezpieczenie pozwoli przestać martwić się o zabezpieczeniu Państwa rodziny jak i firmy dlatego na naszej stronie internetowej przygotowaliśmy opisy ofert zarówno dla klientów biznesowych jak i indywidualnych. Ceny naszych usług są bardzo atrakcyjne, dlatego warto zajrzeć na naszą stronę internetową i zapoznać się z ofertą. Zapraszamy!

Pożyczki pod zastaw

Jeśli w Waszym życiu zdarzyła się sytuacja, która po prostu zmusiła Was do tego, by uporać się z nią przy pomocy gotówki, a nie macie zdolności kredytowej, skontaktujcie się z naszą firma. W zakresie działalności lodz-lombard.pl proponujemy Państwu pożyczki pod zastaw. Obejmują one między innymi nieruchomości i maszyny budowlane, ale i samochody i wszelkie inne cenne elementy wyposażenia Waszego mieszkania, co do których możemy się z Wami porozumieć. Naszą działalność prowadzimy między innymi w Łodzi.

biuro księgowe Komorniki

W dzisiejszych czasach prowadzenie własnej firmy staje się coraz bardziej popularne, a wraz z tym rośnie zapotrzebowanie na profesjonalne usługi księgowe, takie jak te oferowane przez biuro księgowe w Komornikach. Dzięki szerokiemu zakresowi usług, obejmującemu między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczenia podatkowe czy doradztwo finansowe, przedsiębiorcy mogą skupić się na rozwijaniu swojej działalności, mając pewność, że wszelkie formalności są załatwiane zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Call Center Outsourcing

Aby firma sprzedająca jakiekolwiek usługi funkcjonowała w pełni sprawnie niezbędnym staje się stworzenie w jej ramach wielu pionów w tym tego zajmującego się sprzedażą oraz obsługą Klienta. Jednakże, jedną z metod uniknięcia tak ogromnych wydatków, jest bez wątpienia call center outsourcing proponowany przez markę Contact Sales. Odwiedzając stronę internetową firmy dowiecie się Państwo, iż nasz zespół specjalizuje się w telemarketingu, logistyce, umawianiu spotkań oraz koordynowaniu procesów sprzedażowych.