Ogród i wnętrza - strona 2

lodówka gastronomiczna

Poszukujesz kompleksowych urządzeń, dzięki którym działalność Twojej restauracji bądź baru stanie się efektywniejsza? Jesteś w idealnym miejscu. Dostępna w naszej ofercie lodówka gastronomiczna jest rozwiązaniem stworzonym właśnie dla Ciebie. Spore gabaryty urządzenia sprawiają, że zmieścisz tam szereg artykułów spożywczych.

ekskluzywne meble łazienkowe

Jeśli jesteś w trakcie projektowania swojego wymarzonego pokoju kąpielowego, z pewnością musisz sprawdzić naszą ofertę. Proponujemy Państwu ekskluzywne meble łazienkowe, które zachwycą niejednego gościa. Oryginalny design i najwyższa jakość automatycznie wprowadzają do każdego pomieszczenia wrażenie luksusu.

meble kuchenne Gorzów

Aby gotowanie było łatwiejsze i przyjemniejsze i żeby dom nabrał większego wyrazu, proponujemy zaopatrzenie się w designerskie meble kuchenne na wymiar, oferowane przez naszych gorzowskich specjalistów. Tworzymy tylko nowoczesne zestawy, które idealnie zagospodarują powierzchnię i pozwolą cieszyć się wysoką jakością przez lata.

Meble kuchenne Lublin

Współczesne kuchnie są bardzo elastyczne pod względem kształtów i rodzajów powierzchni, dzięki czemu można wyposażyć je zgodnie ze swoimi wizjami i potrzebami. My pragniemy zaoferować wszystkim z Państwa doskonałe meble na wymiar od naszej warszawskiej firmy, które spełnią oczekiwania wszystkich miłośników komfortu, nowoczesnego stylu oraz funkcjonalności. Dostosowujemy wybrane systemy do Państwa potrzeb, zapewniając o wysokiej jakości wyrobów, które wnoszą do domów niebanalną, najpiękniejszą stronę nowoczesności.

Malowanie elewacji

W firmie Adeco zajmujemy się dystrybucją nowoczesnych zapraw i materiałów wykończeniowych dla ścian zewnętrznych i wewnętrznych. Szeroka paleta kolorów i modne rozwiązania dekoracyjne to nasze atuty. Farby fasadowe silikonowe nadają się idealnie do malowania elewacji położonych tuż przy ulicach, gdzie jest wysokie ryzyko trudnych zabrudzeń.