Opieka medyczna

Dieta herbalife

Serdecznie polecamy Państwu zastosowanie kosmetyków i produktów Herbalife do skutecznej zbalansowanej diety, która z pewnością przyniesie pożądane efekty. Dietalife to tylko naturalne produkty, a więc zdrowe dla organizmu. Jeśli zastanawiasz się, czy dieta Herbalife jest skuteczna, to zapraszamy do zapoznania się z jej szczegółami na naszej stronie internetowej.

Terapia małżeńska Warszawa

Kryzysy w związkach zdarzają się bardzo często a ich przyczyn może być naprawdę wiele. Jeśli w Państwa życiu doszło do takiej sytuacji, dajcie sobie szansę i odwiedźcie razem fachowca. Terapia małżeńska jaką realizujemy w zakresie działalności Specjalistycznego Gabinetu Lekarskiego Amedis pomoże Wam zrozumieć, co sprawiło, że między Wami się pogorszyło. Spróbujemy też znaleźć sposób, w jaki uda się Wam powoli wrócić do normalnych, przepełnionych miłością relacji. Znajdziecie nas Państwo w Warszawie.

Gabinet logopedyczny Gorzów

Dzieci urodzone z ciąży o nieprawidłowym przebiegu mogą być narażone na wiele zaburzeń. Objawy bywają trudne do stwierdzenia podczas pierwszych tygodni lub miesięcy życia. Jedną z dysfunkcji, z którą mierzą się pociechy, jest wada wymowy. Gabinet logopedyczny w Gorzowie Wielkopolskim świadczy pomoc i zapewnia opiekę w tego typu przypadkach. Lekarze stosują m.in. metodę krakowską oraz terapię miofunkcjonalną.

Kosmetyki producent

Zastanawiasz się, która firma oferuje najlepsze kosmetyki po opalaniu? Naszą odpowiedzią jest Ziaja! To właśnie ten znany oraz lubiany producent kosmetyków udostępnia najkorzystniejsze rozwiązania dla każdego. Ziaja dba o Ciebie codziennie - zapraszamy do skorzystania z najlepszych rozwiązań już dziś!

Borelioza Warszawa

Stosujemy badania, które na podstawie krwi bądź zamrożonego moczu pozwalają sprawdzić, czy osoba, od której pobrany został materiał ma w swoim organizmie ciała wskazujące, że organizm nawiedziła bolerioza. Umożliwiamy przeprowadzenie także testów na obecność innych chorób odkleszczowych.Przeprowadzane są w naszym laboratorium w Warszawie.

Prywatny dom opieki

Uwielbiacie Państwo przyrodę i chcielibyście spędzić swoją jesień życia w atrakcyjnie położonym ośrodku spokojnej starości, w którym zieleń towarzyszyłaby Wam praktycznie non stop? Prywatny dom opieki Willa Kalina to miejsce, w którym każdy senior znajdzie ciepło, odpoczynek i poczucie bliskości z wieloma przebywającymi już u nas osobami. Przygotowaliśmy dla Państwa staranny plan dnia, który ma na celu regularne dostarczanie wielu atrakcji, a jednocześnie umożliwienie znalezienia czasu wolnego na własne zainteresowania.

Wózek inwalidzki wypożyczalnia

Aluminiowy, przeznaczony dla osób nie poruszających się samodzielnie bądź z utrudnionym poruszaniem, wózek inwalidzki - wypożyczalnia natomiast to my - poleca się wszędzie tam, aby ułatwić życie. Bez konieczności kupowania, na z góry ustalony okres, z możliwością przedłużenia umowy - serdecznie zapraszamy.

Leczenie alkoholizmu Poznań

Pomagamy osobom borykającym się z uzależnieniami natury behawioralnej oraz związanym z użyciem substancji psychoaktywnych. Do naszego ośrodka w Poznaniu przyjmujemy również pary, gdzie jeden z partnerów zmaga się z uzależnieniem. Podczas terapii zapewniamy wsparcie psychologiczne, które w założeniu ma dopełniać leczenie alkoholizmu.

szyna na haluksy

To urządzenie jedne ze skuteczniejszych - do rehabilitacji tak zwanego palucha koślawego. Znana od lat, szyna na haluksy, pomoże Ci w Twojej dolegliwości i da pożądane ukojenie. Rehabilitacja może trwać długo, ale nic jej nie zastąpi - daj sobie wygodę, daj sobie większy komfort chodzenia - odwiedź nas.

Całodobowa opieka nad osobami starszymi

Nasz dom seniora jest prywatnym ośrodkiem znajdującym się w Łodzi. Całodobowa opieka nad osobami starszymi to nasza praca i misja - dbamy o ludzi dotkniętych chorobami takimi, jak demencja, Alzheimer czy otępienie. Świadczymy także pomoc seniorom, którzy nie mają możliwości samodzielnego poruszania się.

Piaskowanie zębów

W gabinecie dentystycznym wykonywane są zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Oferowane jest między innymi piaskowanie zębów, polegające na oczyszczaniu powierzchni szkliwa strumieniem specjalnego materiału pod ciśnieniem. Procedura trwa około 20 minut. Po zabiegu standardowo stosuje się fluoryzację.

Onkologia okulistyczna Poznań

Nasz gabinet to miejsce, gdzie zajmujemy się diagnozowaniem oraz wdrażaniem metod leczniczych z zakresu nowotworów w oku. Prowadzimy konstulację z zakresu onkologii okulistycznej w Poznaniu. Wykonujemy serie badań, których zadaniem jest wykrycie nie tylko typu nowotowru, ale także jego dokładnie umiejscowienie.

Pomoc psychoterapeutyczna

Z zajęć prowadzonych przez nas ośrodek mogą skorzystać Polacy mieszkający w Anglii. Świadczona przez nas pomoc psychoterapeutyczna odbywa się w trakcie zajęć indywidualnych oraz grupowych prowadzonych przez polskich specjalistów. Z zajęć mogą skorzystać zarówno dorośli, jak i dzieci oraz młodzież z problemami.

Rezonans magnetyczny

Jest to jedna z podstawowych procedur wykonywanych w diagnostyce układu nerwowego, stawów, miednicy mniejszej, sutków, prostaty oraz kręgosłupa. Rezonans magnetyczny pozwala na uzyskanie dokładnego obrazu narządów wewnętrznych. Na podstawie wykonanych podczas badania zdjęć, lekarz jest w stanie ocenić ewentualne zmiany, które mogłyby sugerować chorobę nowotworową lub inną, równie groźną dla zdrowia.