Środowisko społeczne

Lampiony

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu z dekoracjami do domu i ogrodu Royal Granit, w której znajduje się najpiękniejsze oświetlenie ozdobne. Posiadamy szeroki wybór lampionów drewnianych o klasycznych kształtach, występujących w białym kolorze. Pięknie oświetlą one ogród lub altankę, mogą być także idealnym wyjściem na ozdobienie przyjęcia, na przykład weselnego. Proponujemy elementy wysokiej jakości, które z pewnością spełnią wszystkie oczekiwania. Są także dostępne w wyjątkowo przystępnych cenach.

Darowizna fundacja

Od lat wpieramy dzieci z autyzmem i ich rodziców. Wierzymy, że wystarczy właściwie wparcie, żeby edukacja dzieci, które nie są neurotypowe przebiegała spokojnie i z korzyścią dla pupili. Nasza fundacja to Wy - każda darowizna pozwala nam na kontynuowanie naszej działalności i pomaganie coraz większej liczbie dzieci.

utylizacja odpadów niebezpiecznych

Świadczymy różnego rodzaju czynności nastawione na proekologiczną postawę. Z tego powodu w naszej ofercie znajduje się m.in. utylizacja odpadów niebezpiecznych, którą przeprowadzamy przy pomocy własnej instalacji unieszkodliwiającej. Działamy z różnego rodzaju towarami, tworząc w każdym przypadku mieszaninę osadu i wody.