Szklanki, Kieliszki, Karafki, Dzbanki

Opakowania jednorazowe tanio

Stworzenie opakowań, w których będziecie mogli przechowywać żywność w sposób bezpieczny i czysty to priorytet naszej firmy. Z tego względu stworzyliśmy serie pojemników plastikowych i aluminiowych, by pomóc ci zachować świeżość jedzenia na długi czas. Nasze produkty tworzone są z zachowaniem wszelkich norm zarówno krajowych, jak i unijnych z materiałów i folii najwyższej jakości. Pomimo wieloletniego doświadczenia, wciąż inwestujemy w nowe technologie i rozwiązania produkcyjne. Dzięki temu staliśmy się liderem branży.

zdrowa żywność sklep internetowy

W asortymencie naszego sklepu ze zdrową żywnością znajdziesz szeroki wybór produktów, które powinny znaleźć się w każdej kuchennej szafce oraz lodówce. Posiadamy naturalne artykuły, nie zawierające żadnych konserwantów, emulgatorów, sztucznych barwników czy innych szkodliwych substancji. Polecamy produkty pochodzące wyłącznie od sprawdzonych, cenionych marek, a wśród nich kasze, makarony, nabiał, wędliny, oleje, słodycze, napoje, kawy, herbaty oraz wiele innych, doskonale wpływających na kondycję organizmu artykułów.

komora chłodnicza

Nasze urządzenia pomagają zachować składnikom używanym do wyrobów cukierniczych i piekarniczych fantastyczną jakość. Polecana przez nas komora chłodnicza jest wykonywana na zamówienie, zgodnie z potrzebami Klienta. Maszyna posiada zakres temperatur od do +2 °C do +10 °C, dzięki czemu przechowywane surowce pozostają świeże i bogate w smaku.