Szklanki, Kieliszki, Karafki, Dzbanki

Opakowania biodegradowalne

Naprawdę dokładamy wszelkich starań, aby łączyć nowoczesne rozwiązania wygodne dla Klientów z dbałością o zasady ochrony środowiska. Produkujemy opakowania ekologiczne do żywności, które pozwolą Ci dostarczyć Twoim Klientom naprawdę szeroki zakres pudełek, talerzyków czy filiżanek. Co je cechuje? Przede wszystkim szybko rozkładają się w przyrodzie, po drugie są naprawdę wygodne w transporcie posiłków. Co więcej, biodegradowalny materiał pozwala na zachowanie świeżości jedzenia przez dłuży okres czasu.

Aronia sok

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajduje się najlepszy sok z aronii, który podbija już polski rynek swoją atrakcyjną ceną oraz ciekawym smakiem. Wystarczy, że skontaktujesz się bezpośrednio z nami, a przekonasz się, że to propozycja idealna właśnie dla Ciebie. Zachęcamy do bliższego zapoznania się również z naszą ofertą. Zainwestuj w pyszny smak, wiele wartości odżywczych i niezwykle korzystną propozycję. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

Pizzeria Winogrady

Pizzeria Fresh Pizza oferuje znakomity catering w dzielnicy Winogrady. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów był w pełni usatysfakcjonowany zamówionymi potrawami. Dbamy o zachowanie tradycyjnych, oryginalnych smaków, które przeniosą nas do Rzymu czy Neapolu. Wiemy doskonale jakich należy używać składników i przypraw.

Restauracja indyjska

Oferujemy pyszne hinduskie jedzenie, w menu znajdziesz między innymi gołąbki, szarek kluski, gulasz, a także kotlety. Nasza restauracja indyjska poza niezwykle aromatycznymi potrawami oferuje również dobre ceny. Co więcej każdego dnia dla naszych klientów oferujemy zestawy obiadowe w atrakcyjnych cenach.

Hurtownia spożywcza

Nie ma chyba osoby, która nie lubiłaby dobrego jedzenia. Wyjątkowe smaki rozpieszczają zmysły i sprawiają, że długo pozostają w naszej pamięci. Co więcej, idealnie wpływają także na samopoczucie. Nasza hurtownia spożywcza ma do zaoferowania zarówno artykuły spożywcze jak i wiele więcej - zapewniamy, że każdy z Was będzie w stanie znaleźć tutaj coś właśnie dla siebie. Ofertę kierujemy zarówno do sklepów jak i klientów indywidualnych! Zapraszamy!

Sala weselna

Nasza oferta została przygotowana z myślą o wszystkich, którzy lubią dobrze zjeść i którzy doceniają bogactwo polskiej kuchni w jej różnorodnych odcieniach. Mieszcząca się w Olesznie Sala Harmonia to jednak coś znacznie więcej, niż tylko znakomite dania. Organizujemy także fantastyczne wesela, którym zawsze towarzyszy znakomita oprawa gastronomiczna, której z całą pewnością nikt z gości nie będzie w stanie się oprzeć. Dysponujemy elegancką salą weselną mogącą pomieścić do nawet 120 osób.