Szklanki, Kieliszki, Karafki, Dzbanki

Opakowania jednorazowe tanio

Stworzenie opakowań, w których będziecie mogli przechowywać żywność w sposób bezpieczny i czysty to priorytet naszej firmy. Z tego względu stworzyliśmy serie pojemników plastikowych i aluminiowych, by pomóc ci zachować świeżość jedzenia na długi czas. Nasze produkty tworzone są z zachowaniem wszelkich norm zarówno krajowych, jak i unijnych z materiałów i folii najwyższej jakości. Pomimo wieloletniego doświadczenia, wciąż inwestujemy w nowe technologie i rozwiązania produkcyjne. Dzięki temu staliśmy się liderem branży.

komora chłodnicza

Nasze urządzenia pomagają zachować składnikom używanym do wyrobów cukierniczych i piekarniczych fantastyczną jakość. Polecana przez nas komora chłodnicza jest wykonywana na zamówienie, zgodnie z potrzebami Klienta. Maszyna posiada zakres temperatur od do +2 °C do +10 °C, dzięki czemu przechowywane surowce pozostają świeże i bogate w smaku.

Woda dla firm

Woda dla firm od Wielkopolskiej Dystrybucji Wody to produkt dostarczany w duzych baniakach, które mogą być wielokrotnie napełniane ponownie. Jest to prosty sposób by zapewnić swoim pracownikom podstawową dawkę minerałów, a także aby oduczyć ich nawyku trzymania własnych butelek z napojem na stanowisku pracy.

Produkty pszczele

Bogatą ofertę naszego sklepu tworzą naturalne miody akacjowe, lipowe, wielokwiatowe, leśne, spadziowe, faceliowe, gryczane, nawłociowe oraz wrzosowe. Oprócz tego posiadamy doskonałej jakości produkty pszczele w postaci ekstraktów propolisowych, maści oraz pyłków kwiatowych. Wyroby te wykazują wiele prozdrowotnych właściwości.

Sklep z kawą Szczecin

Nasza unikalna oferta to wyjątkowy sklep z kawą i herbatą. Tutaj znajdą Państwo niemal każdy gatunek tego wyjątkowego trunku. Kawa pobudza do życia i działania, a na naszej stronie znajdziesz takie jej rodzaju, których nigdy wcześniej nie miałeś okazji próbować. Nasz sklep z to oferta, która zachwyci każdego smakosza tego pobudzającego napoju.

Czekolady gorzkie 100%

Zdrowo się odżywiasz i unikasz słodyczy? Ale nie wyobrażasz sobie życia bez solidnej dawki kakao? Zapraszamy Cię w takim razie do odwiedzenia naszego sklepu online, w którym znajdziesz czekolady gorzkie 100%. Jest to dość rzadki widok na polskich półkach sklepowych, dlatego nasza oferta słodyczy jest tak wyjątkowa.

Wykrawaczki do ciastek

Sklep prowadzi sprzedaż akcesoriów kuchennych do wypieków oraz dekoracji. W asortymencie dostępne są wykrawaczki do ciastek, które umożliwiają nadanie słodkościom wymarzonego kształtu. Można nabyć foremki- zwierzątka,aniołki, części garderoby, pojazdy i owoce. Produkt został wykonany ze stali nierdzewnej.

Opakowania biodegradowalne

Naprawdę dokładamy wszelkich starań, aby łączyć nowoczesne rozwiązania wygodne dla Klientów z dbałością o zasady ochrony środowiska. Produkujemy opakowania ekologiczne do żywności, które pozwolą Ci dostarczyć Twoim Klientom naprawdę szeroki zakres pudełek, talerzyków czy filiżanek. Co je cechuje? Przede wszystkim szybko rozkładają się w przyrodzie, po drugie są naprawdę wygodne w transporcie posiłków. Co więcej, biodegradowalny materiał pozwala na zachowanie świeżości jedzenia przez dłuży okres czasu.

Kubki emaliowane

Sklep oferuje pojemniki na napoje zimne i gorące. W asortymencie dostępne są kubki emaliowane proste i wysokie. Przygotowano produkty z uchem i gładkie, w różnych wersjach kolorystycznych. Wyroby odznaczają się trwałością i odpornością mechaniczną - nie pękają, nie rdzewieją i łatwo utrzymać je w czystości.

Opuncja figowa

Nasz wyjątkowy sklep internetowy to bogactwo smaków oraz ogromny wybór kaw i napojów ziołowych. Proponujemy przepyszne ziarna i wyjątkowe owocowe herbaty. Najczęstszym wyborem na naszej stronie jest zielony napar z liści wzbogacony wybornymi owocami kaktusa. Opuncja figowa zapewnia doznania smakowe, których nie zapomnisz i będziesz chciał do nich wracać. Zapraszamy również do zapoznania się z szeroką ofertą naszych dodatków i akcesoriów do przechowywania i przygotowywania tych wyjątkowych napojów.

Napój migdałowy

Jeśli nie pijesz mleka krowiego, pewnie szukasz sposobów, by zastąpić sobie ten smak innym produktem. Napój migdałowy wydaje się dobrą alternatywą dla mleka do kawy, deserów i innych kulinarnych przyjemności. Takie orzechy są źródłem wielu witamin i wartościowych składników odżywczych, dlatego warto spożywać je w tej formie.