Szklanki, Kieliszki, Karafki, Dzbanki

Opakowania jednorazowe tanio

Stworzenie opakowań, w których będziecie mogli przechowywać żywność w sposób bezpieczny i czysty to priorytet naszej firmy. Z tego względu stworzyliśmy serie pojemników plastikowych i aluminiowych, by pomóc ci zachować świeżość jedzenia na długi czas. Nasze produkty tworzone są z zachowaniem wszelkich norm zarówno krajowych, jak i unijnych z materiałów i folii najwyższej jakości. Pomimo wieloletniego doświadczenia, wciąż inwestujemy w nowe technologie i rozwiązania produkcyjne. Dzięki temu staliśmy się liderem branży.

komora chłodnicza

Nasze urządzenia pomagają zachować składnikom używanym do wyrobów cukierniczych i piekarniczych fantastyczną jakość. Polecana przez nas komora chłodnicza jest wykonywana na zamówienie, zgodnie z potrzebami Klienta. Maszyna posiada zakres temperatur od do +2 °C do +10 °C, dzięki czemu przechowywane surowce pozostają świeże i bogate w smaku.

Woda dla firm

Woda dla firm od Wielkopolskiej Dystrybucji Wody to produkt dostarczany w duzych baniakach, które mogą być wielokrotnie napełniane ponownie. Jest to prosty sposób by zapewnić swoim pracownikom podstawową dawkę minerałów, a także aby oduczyć ich nawyku trzymania własnych butelek z napojem na stanowisku pracy.

Produkty pszczele

Bogatą ofertę naszego sklepu tworzą naturalne miody akacjowe, lipowe, wielokwiatowe, leśne, spadziowe, faceliowe, gryczane, nawłociowe oraz wrzosowe. Oprócz tego posiadamy doskonałej jakości produkty pszczele w postaci ekstraktów propolisowych, maści oraz pyłków kwiatowych. Wyroby te wykazują wiele prozdrowotnych właściwości.

Sklep z kawą Szczecin

Nasza unikalna oferta to wyjątkowy sklep z kawą i herbatą. Tutaj znajdą Państwo niemal każdy gatunek tego wyjątkowego trunku. Kawa pobudza do życia i działania, a na naszej stronie znajdziesz takie jej rodzaju, których nigdy wcześniej nie miałeś okazji próbować. Nasz sklep z to oferta, która zachwyci każdego smakosza tego pobudzającego napoju.

Czekolady gorzkie 100%

Zdrowo się odżywiasz i unikasz słodyczy? Ale nie wyobrażasz sobie życia bez solidnej dawki kakao? Zapraszamy Cię w takim razie do odwiedzenia naszego sklepu online, w którym znajdziesz czekolady gorzkie 100%. Jest to dość rzadki widok na polskich półkach sklepowych, dlatego nasza oferta słodyczy jest tak wyjątkowa.

Wykrawaczki do ciastek

Sklep prowadzi sprzedaż akcesoriów kuchennych do wypieków oraz dekoracji. W asortymencie dostępne są wykrawaczki do ciastek, które umożliwiają nadanie słodkościom wymarzonego kształtu. Można nabyć foremki- zwierzątka,aniołki, części garderoby, pojazdy i owoce. Produkt został wykonany ze stali nierdzewnej.