Szklanki, Kieliszki, Karafki, Dzbanki

Opakowania jednorazowe tanio

Stworzenie opakowań, w których będziecie mogli przechowywać żywność w sposób bezpieczny i czysty to priorytet naszej firmy. Z tego względu stworzyliśmy serie pojemników plastikowych i aluminiowych, by pomóc ci zachować świeżość jedzenia na długi czas. Nasze produkty tworzone są z zachowaniem wszelkich norm zarówno krajowych, jak i unijnych z materiałów i folii najwyższej jakości. Pomimo wieloletniego doświadczenia, wciąż inwestujemy w nowe technologie i rozwiązania produkcyjne. Dzięki temu staliśmy się liderem branży.

komora chłodnicza

Nasze urządzenia pomagają zachować składnikom używanym do wyrobów cukierniczych i piekarniczych fantastyczną jakość. Polecana przez nas komora chłodnicza jest wykonywana na zamówienie, zgodnie z potrzebami Klienta. Maszyna posiada zakres temperatur od do +2 °C do +10 °C, dzięki czemu przechowywane surowce pozostają świeże i bogate w smaku.

profesjonalne środki czystości

W naszym asortymencie znajdą Państwo najlepsze preparaty do czyszczenia wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Oferujemy środki chemiczne do mycia powierzchni, maszyn, karoserii, pojazdów (usuwanie rdzy i kamienia), do mycia naczyń, kostki brukowej i inne preparaty profesjonalnie czyszczące i zabezpieczające powierzchnie. Szeroka gama produktów umożliwi Państwu odnalezienie odpowiedniego środka dla domu i takiego, który znajdzie zastosowanie w firmie. Polecamy w szczególności środki renomowanej marki Forlux.

Woda dla firm

Woda dla firm od Wielkopolskiej Dystrybucji Wody to produkt dostarczany w duzych baniakach, które mogą być wielokrotnie napełniane ponownie. Jest to prosty sposób by zapewnić swoim pracownikom podstawową dawkę minerałów, a także aby oduczyć ich nawyku trzymania własnych butelek z napojem na stanowisku pracy.

Ser koryciński sklep internetowy

Warto sięgać po pełnowartościowe przysmaki z mleka krowiego, ponieważ są wyjątkowo bogate w wapń i cenne minerały. W dobie wszechobecnej chemii lepiej jest pilniej przyglądać się recepturze producenta. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo swojski ser koryciński. Skosztujcie go już dziś.

Produkty pszczele

Bogatą ofertę naszego sklepu tworzą naturalne miody akacjowe, lipowe, wielokwiatowe, leśne, spadziowe, faceliowe, gryczane, nawłociowe oraz wrzosowe. Oprócz tego posiadamy doskonałej jakości produkty pszczele w postaci ekstraktów propolisowych, maści oraz pyłków kwiatowych. Wyroby te wykazują wiele prozdrowotnych właściwości.