Telewizja, Dziennik,Promowanie

Stojaki informacyjne

W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości stojaki informacyjne, które bardzo dobrze sprawdzają się podczas prezentacji, targów, itp. Oferujemy przedmioty, które odznaczają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi i zapewniają optymalne utrzymanie. Przedmioty wykonane są z dobrej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia. Ponadto są łatwe w obsłudze i pozwalają na zaangażowanie potencjalnych odbiorców treści reklamowe. Proponujemy kilka wariantów wymiarowych. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Druk wielkoformatowy Wrocław

Nie boimy się skomplikowanych ani trudnych do wykonania zleceń. Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe WRODRUK z Wrocławia proponuje Państwu wysokiej jakości cyfrowy druk wielkoformatowy. Nowoczesne maszyny oraz doświadczenie w branży sprawiają, że każde realizowane przez nas zlecenie cechuje się intensywnością kolorów oraz starannością wykonania. Zachęcamy do współpracy.

Sukno

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Okopowa Flagi, zlokalizowanego w Warszawie, który oferuje między innymi eleganckie sukno na stoły konferencyjne. Wytworzone ze starannie dobranych materiałów, takich jak wełna i poliamidy, stanowią doskonałą ozdobę do każdego pomieszczenia. Posiadamy modele w różnorodnej kolorystyce, dzięki czemu materiał ten można stosować jako wyściółka do mebli antycznych, szuflad, stołów do gry w karty oraz wyścielania blatów. Proponujemy atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo.

standy reklamowe

Poszukając nośnika marketingowego, który ściągnie uwagę każdego klienta, zwróć uwagę na nowoczesne standy reklamowe - ciekawe, nieszablonowe, funkcjonalne i nierzadko unikalne rozwiązanie. Przy zastosowaniu wzmocnień naszych ekspozytorów jesteśmy w stanie dopasować każdy produkt do wszelkich rodzajów towarów i rozwiązań naszych klientów.

GPEC

Firma działa na terenie Pomorza i w 2016 roku została głównym dostawcą energii w Sopocie. Grupa GPEC stale prowadzi modernizację i rozbudowuje swoją sieć w okolicach Gdańska (w dzielnicach Matarnia oraz Kowale). Od 2017 jest właścicielem nowoczesnej infrastruktury w Pelplinie. Przedsiębiorstwo korzysta z sieci ciepłowniczych wynoszących ponad 750 km.

opakowania z folii ldpe

Nie musisz się już obawiać o to czy Twoje szklane butelki i słoiki przetrwają drogę powrotną ze sklepu - zaprojektowane przez nas opakowania z folii ldpe charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością i zwiększoną pojemnością. Solidna konstrukcja została zapewniona dzięki dodatkowym wzmocnieniom np. u spodu reklamówki. Torba jest ponadto niezwykle poręczna za sprawą wytrzymałych uchwytów - zapakowanie i przeniesienie produktu o niestandardowych wymiarach nie będzie stanowiło problemu.