Telewizja, Dziennik,Promowanie

Stojaki informacyjne

W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości stojaki informacyjne, które bardzo dobrze sprawdzają się podczas prezentacji, targów, itp. Oferujemy przedmioty, które odznaczają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi i zapewniają optymalne utrzymanie. Przedmioty wykonane są z dobrej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia. Ponadto są łatwe w obsłudze i pozwalają na zaangażowanie potencjalnych odbiorców treści reklamowe. Proponujemy kilka wariantów wymiarowych. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Druk wielkoformatowy Wrocław

Nie boimy się skomplikowanych ani trudnych do wykonania zleceń. Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe WRODRUK z Wrocławia proponuje Państwu wysokiej jakości cyfrowy druk wielkoformatowy. Nowoczesne maszyny oraz doświadczenie w branży sprawiają, że każde realizowane przez nas zlecenie cechuje się intensywnością kolorów oraz starannością wykonania. Zachęcamy do współpracy.

Sukno

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Okopowa Flagi, zlokalizowanego w Warszawie, który oferuje między innymi eleganckie sukno na stoły konferencyjne. Wytworzone ze starannie dobranych materiałów, takich jak wełna i poliamidy, stanowią doskonałą ozdobę do każdego pomieszczenia. Posiadamy modele w różnorodnej kolorystyce, dzięki czemu materiał ten można stosować jako wyściółka do mebli antycznych, szuflad, stołów do gry w karty oraz wyścielania blatów. Proponujemy atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo.

standy reklamowe

Poszukając nośnika marketingowego, który ściągnie uwagę każdego klienta, zwróć uwagę na nowoczesne standy reklamowe - ciekawe, nieszablonowe, funkcjonalne i nierzadko unikalne rozwiązanie. Przy zastosowaniu wzmocnień naszych ekspozytorów jesteśmy w stanie dopasować każdy produkt do wszelkich rodzajów towarów i rozwiązań naszych klientów.