Telewizja, Dziennik,Promowanie

Stojaki informacyjne

W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości stojaki informacyjne, które bardzo dobrze sprawdzają się podczas prezentacji, targów, itp. Oferujemy przedmioty, które odznaczają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi i zapewniają optymalne utrzymanie. Przedmioty wykonane są z dobrej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia. Ponadto są łatwe w obsłudze i pozwalają na zaangażowanie potencjalnych odbiorców treści reklamowe. Proponujemy kilka wariantów wymiarowych. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Druk wielkoformatowy Wrocław

Nie boimy się skomplikowanych ani trudnych do wykonania zleceń. Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe WRODRUK z Wrocławia proponuje Państwu wysokiej jakości cyfrowy druk wielkoformatowy. Nowoczesne maszyny oraz doświadczenie w branży sprawiają, że każde realizowane przez nas zlecenie cechuje się intensywnością kolorów oraz starannością wykonania. Zachęcamy do współpracy.

Sukno

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Okopowa Flagi, zlokalizowanego w Warszawie, który oferuje między innymi eleganckie sukno na stoły konferencyjne. Wytworzone ze starannie dobranych materiałów, takich jak wełna i poliamidy, stanowią doskonałą ozdobę do każdego pomieszczenia. Posiadamy modele w różnorodnej kolorystyce, dzięki czemu materiał ten można stosować jako wyściółka do mebli antycznych, szuflad, stołów do gry w karty oraz wyścielania blatów. Proponujemy atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo.

oklejanie samochodów śląsk

Takie ulotki reklamowe nie odnoszą chyba zatem żadnego skutku, a jeśli już, to wydaje się, że ten skutek jest minimalny i nieznaczny. Znacznie większy stopień oddziaływania mają moim zdaniem gadżety reklamowe dla firm. Upominki są przyjmowane z radością praktycznie przez każdego. Jako społeczeństwo nie wyzbyliśmy się jeszcze chyba zasady, że jak coś dają za darmo, to koniecznie trzeba sobie to wziąć i postępujemy wszyscy zgodnie z tą właśnie zasadą. Eblis poleca i zapraszają do zapoznania się z naszą ofertą.

standy reklamowe

Poszukając nośnika marketingowego, który ściągnie uwagę każdego klienta, zwróć uwagę na nowoczesne standy reklamowe - ciekawe, nieszablonowe, funkcjonalne i nierzadko unikalne rozwiązanie. Przy zastosowaniu wzmocnień naszych ekspozytorów jesteśmy w stanie dopasować każdy produkt do wszelkich rodzajów towarów i rozwiązań naszych klientów.

Organizacja imprez firmowych

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja imprez firmowych, jak również integracyjnych. Nie są to jednak zwykłe spotkania, lecz oparte na ekstremalnym pomyśle. Zabawy integracyjne, paintball, survival i gry scenariuszowe to tylko niektóre z nich. Zaserwuj swoim pracownikom zabawę, której nigdy nie zapomną.