Trening i rekreacja

akcesoria rowerowe

Wielu ludzi uwielbia aktywnie spędzać wolny czas. Miłośnicy jazdy na rowerze zakochają się w naszej bogatej ofercie pojazdów i akcesoriów. Zachęcamy jednak do rozważnej i bezpiecznej jazdy. W ofercie naszego sklepu 42sports znajdą Państwo wytrzymałe akcesoria rowerowe. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Dzięki nam jazda na jednośladzie będzie bezpieczna, wygodna i dostarczy niesamowitych przygód.

skok ze spadochronem cena

Osoby, które lubią adrenalinę, często wybierają takie sporty ekstremalne, jak bungee czy też tyrolkę. Bardzo popularny jest także skok ze spadochronem. Cena jego jest uzależniona od wybranego pakietu - ze zdjęciem i filmem hd lub też bez tego. Jeśli jesteś miłośnikiem latania w przestworzach, to nasza oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie!

gainery na masę

Jesteśmy przekonani, że kulturyści i sportowcy znajdą w naszym sklepie idealny suplement diety dla siebie. Dysponujemy bowiem różnorodnymi witaminami i minerałami, które wspomogą organizm w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego. Polecamy również naszym klientom najlepsze gainery, które pochodzą od znanych i powszechnie cenionych producentów. W naszej ofercie znaleźć można również oleje dietetyczne, kwasy tłuszczowe oraz specyfiki energetyzujące. Nasz asortyment opisaliśmy szczegółowo na naszej oficjalnej stronie internetowej.