Trening i rekreacja

liofilizaty

Nasz sklep prowadzi sprzedaż nie tylko sprzętu sportowego i odzieży, ale także żywności, dla tych wszystkich, którzy znajdują się na rejsie lub wybrali się właśnie na długi trekking. Proponujemy liofilazaty, czyli żywność liofolizowaną. Są to produkty, które błyskawicznie się przygotowuje. Czerwona Komnata proponuje wyroby cenionych marek, smaczne, pożywne i zaspakajające potrzeby organizmu. Proponujemy między innymi dania makaronowe, z mięsem, zupy, a także owocowe przekąski. Koniecznie zaopatrz się w nie przed wyjazdem!

Rowery BMX

Jeżdżąc wyczynowo i wykonując tricki warto wyposażyć się w sprzęt, który wytrzyma takie obciążenie. Rowery BMX, które znajdziecie w naszej ofercie posiadają ramy, kierownice i widelce wykonane z utwardzonej stali, dzięki czemu ich konstrukcja jest dodatkowo wzmocniona. Jednocześnie uproszczenie ich budowy, chociażby przez usunięcie hamulców, ułatwia akrobacje.

dresy adidas

Zarówno dla sportowców amatorów jak i profesjonalistów treningi są ważną częścią życia. W naszej ofercie prezentujemy dresy Adidas, Nike oraz innych producentów, które pozwolą ćwiczyć nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych, nie krępując ruchów oraz zapewniając odpowiednia termoregulację ciała.

Internetowy sklep rowerowy

Nasz internetowy sklep rowerowy to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na dokonaniu satysfakcjonujących zakupów w szybki i tani sposób. Oferujemy sprzęty najwyższej jakości, profesjonalne doradztwo oraz korzystne warunki współpracy. Nasza oferta została dostosowana do indywidualnych potrzeb wszystkich klientów - zarówno tych nowych, jak i stałych. Centrum Rowerowe K2 to również fachowe doradztwo. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz do skorzystania z naszych usług!