Trening i rekreacja

Atrakcje Zalew Szczeciński

Zapraszamy do poznania pięknych przyrodniczo miejsc podczas rejsu. Atrakcje w Zalewie Szczecińskim obejmują nie tylko tereny Polski, ale także Niemiec. Można zwiedzić miasteczka rybackie, spłynąć rzeką Dziwną, odwiedzić Wolin, a nawet przepłynąć przybrzeże Bałtyku. W otoczeniu warto również wypatrywać chronionych gatunków ptaków.

akcesoria rowerowe

Wielu ludzi uwielbia aktywnie spędzać wolny czas. Miłośnicy jazdy na rowerze zakochają się w naszej bogatej ofercie pojazdów i akcesoriów. Zachęcamy jednak do rozważnej i bezpiecznej jazdy. W ofercie naszego sklepu 42sports znajdą Państwo wytrzymałe akcesoria rowerowe. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Dzięki nam jazda na jednośladzie będzie bezpieczna, wygodna i dostarczy niesamowitych przygód.

skok ze spadochronem cena

Osoby, które lubią adrenalinę, często wybierają takie sporty ekstremalne, jak bungee czy też tyrolkę. Bardzo popularny jest także skok ze spadochronem. Cena jego jest uzależniona od wybranego pakietu - ze zdjęciem i filmem hd lub też bez tego. Jeśli jesteś miłośnikiem latania w przestworzach, to nasza oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie!