Urlop, wycieczki

Hotele w Warszawie

Jeśli wybieracie się Państwo w celach biznesowych czy turystycznych do stolicy i interesują Was wygodne hotele w Warszawie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Hotel Boss. Proponujemy 136 komfortowych pokoi, od 1- do 4-osobowych. Nasz obiekt położony jest wśród lasów Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, zapewnia zatem ciszę i spokój, a jednocześnie szereg atrakcji i udogodnień, takich jak serwujące wyśmienite dania restauracja i bart oraz Klub Retro z dyskotekami, kręgielnią, rzutkami czy piłkarzykami.

hotel nad morzem

Co można robić na plaży? Można pływać, spacerować, zwiedzać latarnie morskie i porty, można zajadać się lokalnymi smakołykami, albo kupować piękną biżuterię z naturalnych muszli lub z bursztynów. Nasz wspaniały hotel nad morzem znajduje się w pięknym turystycznym miasteczku, w którym możecie Państwo skorzystać z wszystkich nadmorskich atrakcji. W naszej ofercie znajdą Państwo jeszcze wspaniały salon SPA, w którym możecie Państwo zadbać o swoją urodę. Zachęcamy do spędzenia wakacji w naszym spaniałym ośrodku!

konferencje zakopane

Organizujesz konferencję lub szkolenie firmowe? Szukasz atrakcyjnej lokalizacji, która umożliwi oderwanie się od codziennej pracy? Ośrodek wypoczynkowy Start w Zakopanem oferuje doskonałe warunki i korzystną cenę. Nasz pakiet dla firm obejmuje noclegi w wygodnych pokojach, wyżywienie, wynajem odpowiednio wyposażonej sali konferencyjnej oraz wiele atrakcji.

podlasie noclegi

Zapraszamy do naszego hotelu, który znajduje się w budynku należącym kiedyś do Poczty Polskiej. Oferujemy niedrogie noclegi w Zambrowie, mieście znajdującym się w województwie podlaskim. Nasi goście mogą skorzystać z pokoi jedno-, dwu- oraz trzyosobowych, które zostały nowocześnie urządzone i wyposażone. Nasz hotel znajduje się w samym centrum miasta.

Nad morze z dzieckiem

Zapraszamy do naszego hotelu La Siesta, który jest idealnym lokum na wakacje nad morzem z dzieckiem. Proponujemy naszym gościom przestronne pokoje dla 1, 2, 3 lub 4 osób, a także duże studia. Wszystkie kwatery posiadają własne łazienki, a także nowoczesne wyposażenie i elegancki wystrój. Posiadamy również elegancką restaurację z niezwykle rozbudowanym menu, które spełni wymagania każdego gościa. Nasza strefa wellness pozwoli na relaks po dniu pełnym atrakcji, a wiele zabaw i atrakcji dla najmłodszych zapewni udany pobyt.