Urządzenia elektryczne i elektroniczne

Płyty magnetyczne

Zajmujemy się dystrybucją urządzeń oraz materiałów, które znajdą szerokie zastosowanie w branżach zajmujących się działalnością przetwórczą tworzyw sztucznych i gumy, a także recyklingiem. Firma Master Colors Sp. z o.o. ma w swoim asortymencie m. in. peryferia i ich oprzyrządowanie, w tym m. in. płyty magnetyczne, automatykę, złącza, stoły inspekcyjne, obrotownice i wiele więcej. Znajdziecie u nas także barwniki, pigmenty oraz koncentraty pomagające w uzyskaniu oczekiwanego koloru wytwarzanego materiału.

elektryczny wózek paletowy

Postaw na urządzenia dźwigowe najlepszych marek ze sklepu Kuhn Polska w Katowicach. Oferujemy różnego rodzaju wózki widłowe, które usprawnią pracę w każdej firmie czy zakładzie produkcyjnym. szczególnie polecamy maszyny z przeciwwagą, wyposażone w solidny silnik diesla. W naszym asortymencie znajdziesz modele od 1,5 do 3,5 tony o udźwigu nawet do pięciu ton. Dla bardziej wymagających prac przeznaczyliśmy prawdziwe giganty, które uniosą ciężar nawet di 16 ton. To maszyny oszczędne, o niskiej szkodliwości dla środowiska naturalnego

Program do prowadzenia księgowości

Polecamy Państwu serdecznie wysokiej jakości Program do prowadzenia księgowości. Jest to rozwiązanie przeznaczone zarówno dla mikro firm, jak również dla małych i średnich przedsiębiorstw, czy też dla biur rachunkowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół specjalistów, którzy pomogą Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do Waszych potrzeb. Funkcjonowanie przedsiębiorstwa oparte na naszym oprogramowaniu stanie się sprawniejsze i bardziej skuteczne. Zapraszamy serdecznie do skorzystania!

łańcuchy rolkowe

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości łańcuchów przemysłowych czy kół zębatych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz u nas wyroby trwałe, odporne na przeciążenia oraz niezawodne nawet w najbardziej wymagających warunkach. Prezentujemy wyroby w różnych typach, łańcuchy rolkowe, transportowe, rolnicze, tulejkowe, cięgnowe, ze stali nierdzewnej oraz wiele innych. Zapewniamy przystępne warunki handlowe, profesjonalną obsługę oraz szybką realizację zamówienia. W razie pytań, prosimy o kontakt.

Skup telefonów

Jesteśmy specjalistami w zakresie najnowocześniejszych technologii GSM i zaopatrujemy się tylko i wyłącznie u najlepszych producentów. Naszą specjalnością jest także skup telefonów, który proponujemy wszystkim osobom poszukującym gotówki. Ustalimy dobrą cenę, która będzie satysfakcjonowała obie strony i zapewnimy wszystkim możliwość szybkiego zrealizowania transakcji, dzięki czemu unikniecie Państwo straty czasu związanej z wystawianiem ogłoszeń i poszukiwaniem potencjalnych kupców. Przyjmujemy modele nowe oraz używane.

Zasilanie awaryjne domu

Jeżeli poszukujecie nowoczesnych rozwiązań usprawniających prace wykonywane na obszarze gospodarstwa domowego, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Proponujemy między innymi zasilanie awaryjne domu - działające automatycznie niezawodne urządzenia dostarczające prąd w przypadku przerwy w jego dostarczaniu nawet przez kilka dni.

Elektroniczna archiwizacja dokumentów

Fantastycznym rozwiązaniem, które polecamy wszystkim inwestorom jest wykorzystanie elektronicznej archiwizacji dokumentów. Jakie z tego wynikają korzyści? przede wszystkim ekonomiczne - związane z brakiem konieczności wysyłania danych tradycyjną pocztą. To również większe bezpieczeństwo i kontrolowanie dostępu do wszelkich raportów, notatek biznesowych oraz zleceń. Ostatnim, bardzo ważnym elementem jest czas i miejsce. Pierwszy czynnik wiąże się z szybkością przekazywania danych a drugi - brakiem konieczności organizowania dodatkowego miejsca.

Piły tarczowe

Już dziś postaw na najwyższą jakość - wybierz produkty firmy Exactcut! W naszej dzisiejszej ofercie szczególnie polecamy wyjątkowe piły tarczowe, które odznaczają się funkcjonalnością, solidnością i wydajnością, nawet podczas długotrwałej pracy. W naszym asortymencie znajdziesz jeszcze szeroką gamę tak wyjątkowych produktów do obróbki metalu. Dlatego jeśli jesteś osobą, która poszukuje właśnie takich korzystnych ofert - skontaktuj się z nami już dziś. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą szczegółową propozycją, dostępną na stronie internetowej!

Kurtyny świetlne

Od ponad siedemdziesięciu lat zajmujemy się dostarczaniem do największych firm w Polsce produktów, które zwiększają automatyzację produkcji w każdym zakładzie przemysłowym. Pepperl+Fuchs w swojej ofercie posiada między innymi kurtyny świetlne, które można wykorzystać w wykrywaniu niewielkich elementów, a także kontroli wysokości palet.

Głębokościomierz cyfrowy

Jeśli potrzebujesz sprawdzić długość otworu, aby precyzyjnie przeprowadzić swoje prace remontowe lub budowlane, oferowany przez nas głębokościomierz cyfrowy będzie dla Ciebie doskonałym narzędziem. Dzięki niemu wiercone przez Ciebie otwory czy wycinane rowki będą miały dokładnie taką wysokość, jak tego potrzebujesz.

Wtryskiwanie tworzyw sztucznych

Zapraszamy do nawiązania współpracy oraz skorzystania z oferty naszej firmy. Działamy w branży przemysłowej i posiadamy duże doświadczenie w takich dziedzinach, jak wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Ponadto, zajmujemy się też produkcją elementów i detali z tego surowca, a także projektowaniem form. Są one wykonywane przy użyciu nowoczesnych oraz zaawansowanych technologicznie maszyn i narzędzi. Dzięki temu, są zgodne z parametrami technicznymi przekazanymi przez klienta i spełniają oczekiwania co do jakości oraz trwałości.

Kurs programowania CNC

W naszej firmie proponujemy szereg kompleksowych szkoleń, umożliwiającym pracownikom podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Wśród nich znajduje się kurs programowania CNC. Dzięki niemu będziesz mógł podjąć pracę jako operator jednej z maszyn obróbczych - skrawarki, prasy, frezarki czy tokarki. Program szkolenia obejmuje zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne.

Serwis separatorów magnetycznych

Zapewniamy odpowiednie wsparcie techniczne dla każdego nabywcy naszych oddzielaczy przemysłowych. Dlatego nasi pracownicy wykonują profesjonalny serwis separatorów magnetycznych oraz chwytników. Oferujemy montaż zakupionych wykrywaczy, przeprowadzamy też remonty i naprawy. Przeglądów detektorów dokonujemy również po zakończeniu okresu gwarancji.

przenośnik łańcuchowy

Firma Optimal System sp. z o.o. specjalizuje się we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań służących robotyzacji procesów produkcyjnych w wielu gałęziach przemysłu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi szeroki wybór transporterów przemysłowych. Oferujemy przenośnik łańcuchowy, modele wałkowe, paskowe, taśmowe oraz modularne. Zapraszamy do zapoznania się z ich dokładnymi parametrami. Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę oraz fachową pomoc w doborze odpowiedniego dla Państwa rozwiązania.

Strony internetowe

Nieustannie rozwijająca się technologia sprawia, że strony internetowe w sieci muszą być ciągle aktualizowane i dopasowane do potrzeb współczesnego odbiorcy. Pomożemy rozwinąć się Twojej marce w sieci, założymy sklep online, a także okażemy wsparcie w zakresie IT. Oferujemy również pomoc w budowaniu strategii.

producent sprężyn

Nasza firma wykonuje wysokiej jakości sprężyny. Producent sprężyn oferuje również szeroki asortyment taśm sprężynowych, czy drutów sprężynowych. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów dostarczamy im sprężyny, których nie powstydziłby się żaden producent. Nasza oferta skierowana jest do szerokiego spektrum branż przemysłowych, warsztatów, a także do zakładów produkcji. Nasza firma umożliwia klientom pokrycie galwaniczne, a także indywidualną realizację usługi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.