Urządzenia elektryczne i elektroniczne

Płyty magnetyczne

Zajmujemy się dystrybucją urządzeń oraz materiałów, które znajdą szerokie zastosowanie w branżach zajmujących się działalnością przetwórczą tworzyw sztucznych i gumy, a także recyklingiem. Firma Master Colors Sp. z o.o. ma w swoim asortymencie m. in. peryferia i ich oprzyrządowanie, w tym m. in. płyty magnetyczne, automatykę, złącza, stoły inspekcyjne, obrotownice i wiele więcej. Znajdziecie u nas także barwniki, pigmenty oraz koncentraty pomagające w uzyskaniu oczekiwanego koloru wytwarzanego materiału.

elektryczny wózek paletowy

Postaw na urządzenia dźwigowe najlepszych marek ze sklepu Kuhn Polska w Katowicach. Oferujemy różnego rodzaju wózki widłowe, które usprawnią pracę w każdej firmie czy zakładzie produkcyjnym. szczególnie polecamy maszyny z przeciwwagą, wyposażone w solidny silnik diesla. W naszym asortymencie znajdziesz modele od 1,5 do 3,5 tony o udźwigu nawet do pięciu ton. Dla bardziej wymagających prac przeznaczyliśmy prawdziwe giganty, które uniosą ciężar nawet di 16 ton. To maszyny oszczędne, o niskiej szkodliwości dla środowiska naturalnego

Program do prowadzenia księgowości

Polecamy Państwu serdecznie wysokiej jakości Program do prowadzenia księgowości. Jest to rozwiązanie przeznaczone zarówno dla mikro firm, jak również dla małych i średnich przedsiębiorstw, czy też dla biur rachunkowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół specjalistów, którzy pomogą Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do Waszych potrzeb. Funkcjonowanie przedsiębiorstwa oparte na naszym oprogramowaniu stanie się sprawniejsze i bardziej skuteczne. Zapraszamy serdecznie do skorzystania!

łańcuchy rolkowe

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości łańcuchów przemysłowych czy kół zębatych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz u nas wyroby trwałe, odporne na przeciążenia oraz niezawodne nawet w najbardziej wymagających warunkach. Prezentujemy wyroby w różnych typach, łańcuchy rolkowe, transportowe, rolnicze, tulejkowe, cięgnowe, ze stali nierdzewnej oraz wiele innych. Zapewniamy przystępne warunki handlowe, profesjonalną obsługę oraz szybką realizację zamówienia. W razie pytań, prosimy o kontakt.

Centrale wentylacyjne

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości elementy w odpowiedniej wentylacji różnych pomieszczeń. Proponujemy przede wszystkim profesjonalne usługi. W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości centrale wentylacyjne. To sprzęty charakteryzujące się wysoką funkcjonalnością, solidnością oraz wydajnością podczas pracy. Dzięki nim w pomieszczeniu znajduje się czyste, przefiltrowane powietrze o odpowiedniej temperaturze. Zainteresowanych naszą wyjątkową ofertą serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Osuszacze sprężonego powietrza

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które działa na rynku od wielu lat i dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć klientom skutecznych rozwiązać i solidnych urządzeń. Firma Atmopol zachęca do zapoznania się z ofertą na osuszacze sprężonego powietrza. Zostały one zbudowane z wysokiej jakości materiałów, dlatego bardzo dobrze znoszą intensywne użytkowanie. Mocny silnik sprawia, że są wydajne oraz efektywne, a tym samym straty medium zostają zminimalizowane, co przekłada się na oczywiste korzyści. Prosta obsługa i atrakcyjna cena dopełniają całości.

obrabiarka cnc

Już nie musisz się zastanawiać, skąd warto jest wziąć nowoczesną maszynę do tworzenia zarówno większych konstrukcji, jak i najdrobniejszych detali. Wystarczy, że skorzystasz z oferty firmy, która zajmuje się produkcją oraz sprzedażą nowoczesnych obrabiarek CNC do metalu. Urządzenia te są w pełni profesjonalne oraz wielofunkcyjne, a praca na nich to sama przyjemność. Dodatkowo, każdy sprzęt jest odpowiednio wykalibrowany do potrzeb klienta, a także dodatkowo wyposażony w duży stół oraz funkcjonalną głowicę.

Skup telefonów

Jesteśmy specjalistami w zakresie najnowocześniejszych technologii GSM i zaopatrujemy się tylko i wyłącznie u najlepszych producentów. Naszą specjalnością jest także skup telefonów, który proponujemy wszystkim osobom poszukującym gotówki. Ustalimy dobrą cenę, która będzie satysfakcjonowała obie strony i zapewnimy wszystkim możliwość szybkiego zrealizowania transakcji, dzięki czemu unikniecie Państwo straty czasu związanej z wystawianiem ogłoszeń i poszukiwaniem potencjalnych kupców. Przyjmujemy modele nowe oraz używane.

Kamery Środa Śląska

Niezwykłą uwagę należy przywiązywać do kamer przemysłowych. Powinny być nie tylko funkcjonalnym narzędziem monitoringu wewnętrznego, ale także częścią zabezpieczenia zewnętrznego. Taki rodzaj działania zmusza producentów do wykorzystania hermetycznych oraz trwałych obudów. W naszym asortymencie znalazły się modele, które doskonale nadają się do zastosowania w branży produkcyjnej. Zachwycającą jakością i ostrością odznaczają się obrazy rejestrowane przez te urządzenia. Dostępne są zarówno modele standardowe, jak i obrotowe.

Miernik tlenu

Nasza firma Alter SA zajmuje się produkcją wysokiej jakości systemów, które są przeznaczone do pomiaru zagrożenia i związane z bezpieczeństwem budynków. W naszej ofercie znajduje się profesjonalna aparatura kontrolno-pomiarowa, która pozwala na wykrycie zagrożenia wewnątrz budynku, co znacznie wpływa na jego bezpieczeństwo. Proponujemy między innymi mierniki tlenu i gazu, czyli niezawodne urządzenia, które w porę ostrzegą przed zbyt wysokim poziomem szkodliwej substancji w powietrzu. Zapewniamy wysoką jakość i przystępne ceny.