Rodzina

Zajęcia sportowe dla dzieci

Każdy maluch zasługuje na to, aby kompleksowo zadbać o jego ogólny rozwój psychofizyczny. Właśnie z myślą o tym szkoła Mini Basket Academy przygotowała zajęcia sportowe dla dzieci, dzięki którym Twój maluch nauczy się nie tylko grać w koszykówkę, ale także współdziałać w zespole i wybierać właściwą strategię postępowania.

Domy spokojnej starości Warszawa i okolice

Z wiekiem wiele codziennych czynności staje się coraz trudniejszych, a także seniorzy mogą podupaść na zdrowiu. W okolicach Warszawy znajduje się dom spokojnej starości, który pomaga w w codziennych obowiązkach i czynnościach, a także zapewnia całodobową pomoc personelu medycznego i pomocniczego. Zakład Opiekuńczo-Leczniczy "Dom Rodzinny" znajduje się w malowniczym otoczeniu, z dala od zgiełku miasta. Zapewnia pensjonariuszom spokój i ciszę. Ponadto organizuje ciekawe zajęcia dla swoich domowników!

Leader School Olsztyn

Mieszcząca się w Olsztynieszkoła językowa Leader School specjalizuje się w nauczaniu angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz włoskiego. Oferujemy zajęcia dla dzieci i dorosłych, prowadzone na różnych poziomach biegłości, począwszy od A1 po C2. Z naszą pomocą zdobędziesz dużą wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim - wspaniałe umiejętności, dzięki którym będziesz się sprawnie komunikować. Tym, co nas wyróżnia jest połączenie doświadczenia lektorów z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod nauczania.