Rodzina

Zajęcia sportowe dla dzieci

Każdy maluch zasługuje na to, aby kompleksowo zadbać o jego ogólny rozwój psychofizyczny. Właśnie z myślą o tym szkoła Mini Basket Academy przygotowała zajęcia sportowe dla dzieci, dzięki którym Twój maluch nauczy się nie tylko grać w koszykówkę, ale także współdziałać w zespole i wybierać właściwą strategię postępowania.

Domy spokojnej starości Warszawa i okolice

Z wiekiem wiele codziennych czynności staje się coraz trudniejszych, a także seniorzy mogą podupaść na zdrowiu. W okolicach Warszawy znajduje się dom spokojnej starości, który pomaga w w codziennych obowiązkach i czynnościach, a także zapewnia całodobową pomoc personelu medycznego i pomocniczego. Zakład Opiekuńczo-Leczniczy "Dom Rodzinny" znajduje się w malowniczym otoczeniu, z dala od zgiełku miasta. Zapewnia pensjonariuszom spokój i ciszę. Ponadto organizuje ciekawe zajęcia dla swoich domowników!

Chodziki dla dzieci

W naszym asortymencie znajdują się produkty, które pomagają maluchom stawiać pierwsze kroki. Chodziki dla dzieci wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Odznaczają się stabilnością, a zarazem zapewniają wysoką mobilność. Nie utrudniają przemieszczania się, natomiast optymalne zabezpieczają, chroniąc przed upadkiem. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z oferowanymi rozwiązaniami w Toyz by Caretero. Wśród dostępnych produktów znajdują się modele w wielu ciekawych egzemplarza o finezyjnych kształtach i cudownie zestawionych kolorach.

Otulacz dla noworodka

Jeśli chcesz, żeby Twój maluszek cieszył się bezpiecznym i komfortowym snem, to doskonale sprawdzi się otulacz dla noworodka. Dzięki temu, że został on wyposażony w dwustronny zamek, można nim łatwo otulić dziecko, a także przewinąć bez konieczności wybudzania. Taki rożek zapewni maluchowi poczucie bezpieczeństwa oraz ograniczy występowanie odruchu Moro.