Rodzina

Zajęcia sportowe dla dzieci

Każdy maluch zasługuje na to, aby kompleksowo zadbać o jego ogólny rozwój psychofizyczny. Właśnie z myślą o tym szkoła Mini Basket Academy przygotowała zajęcia sportowe dla dzieci, dzięki którym Twój maluch nauczy się nie tylko grać w koszykówkę, ale także współdziałać w zespole i wybierać właściwą strategię postępowania.

terapia par warszawa

Jeśli w Twoim związku pojawił się konflikt, warto skorzystać ze wsparcia specjalisty. Monika Jędrzejewska oferuje swoje wsparcie. Prowadzi spotkania dla partnerów oraz terapie, które pomagają we wspólnym znalezieniu rozwiązania z korzyścią dla obu stron. Zajmuje się również coachingiem dla osób zmagających się ze zdradą lub innymi problemami.

Domy spokojnej starości Warszawa i okolice

Z wiekiem wiele codziennych czynności staje się coraz trudniejszych, a także seniorzy mogą podupaść na zdrowiu. W okolicach Warszawy znajduje się dom spokojnej starości, który pomaga w w codziennych obowiązkach i czynnościach, a także zapewnia całodobową pomoc personelu medycznego i pomocniczego. Zakład Opiekuńczo-Leczniczy "Dom Rodzinny" znajduje się w malowniczym otoczeniu, z dala od zgiełku miasta. Zapewnia pensjonariuszom spokój i ciszę. Ponadto organizuje ciekawe zajęcia dla swoich domowników!