Rodzina

Chodziki dla dzieci

W naszym asortymencie znajdują się produkty, które pomagają maluchom stawiać pierwsze kroki. Chodziki dla dzieci wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Odznaczają się stabilnością, a zarazem zapewniają wysoką mobilność. Nie utrudniają przemieszczania się, natomiast optymalne zabezpieczają, chroniąc przed upadkiem. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z oferowanymi rozwiązaniami w Toyz by Caretero. Wśród dostępnych produktów znajdują się modele w wielu ciekawych egzemplarza o finezyjnych kształtach i cudownie zestawionych kolorach.

Otulacz dla noworodka

Jeśli chcesz, żeby Twój maluszek cieszył się bezpiecznym i komfortowym snem, to doskonale sprawdzi się otulacz dla noworodka. Dzięki temu, że został on wyposażony w dwustronny zamek, można nim łatwo otulić dziecko, a także przewinąć bez konieczności wybudzania. Taki rożek zapewni maluchowi poczucie bezpieczeństwa oraz ograniczy występowanie odruchu Moro.

Zabawki interaktywne, kreatywne

Wykonane z bezpiecznych materiałów zabawki interaktywne dla dzieci są bardzo estetyczne, mogą być barwne, więc mają także walory edukacyjne. Poza tym trudno połknąć jakikolwiek element lub część takiego przedmiotu. To bardzo ważne, bo dzieci lubią wkładać różne przedmioty do ust, co może być dla nich bardzo groźne. Na wszystkie obecnie sprzedawane zabawki są naklejane oznaczenia, dzięki którym klient dowiaduje się, dla jakiego wieku jest przeznaczony dany produkt. Niestety nadal nie każdy sklep oferuje bezpieczny asortyment.

Butelki do karmienia

Warto już od samego początku zadbać o wygodę dziecka podczas przyjmowania pokarmów. Do tego znakomicie nadają się butelki do karmienia, które w naszym sklepie dostępne są w wielu rozmiarach i wzorach. Wysokiej jakości wykonanie zapewnia mleku odpowiednią temperaturę nawet przy długo trwającym posiłku.